Оформлення заявки

Відправити Відміна

Оформлення заявки

Відправити Відміна
Замов воду В пару кліків
(044) 531-45-45
Передзвоніть мені
RU, UA
Кошик порожній
Чого ж Ви чекаєте? :)
(044) 531-45-45

Купуючи бутильовану воду більшість людей не надають значення, що її якість і корисність також залежать від умов зберігання

map-contacts

Ми проводимо обслуговування і ремонт будь-якого обладнання, навіть якщо воно було придбано не у нас. Санітарна обробки і ремонт проводяться в нашій майстерні або на місці у клієнта.

Вартість послуг

map-contacts
Профілактика кулера (санітарна обробка кулера)
150 грн
map-contacts
Заміна крана (в кулері)
35 грн
map-contacts
Тестування кулера
25 грн
map-contacts
Виклик майстра
40 грн
map-contacts
Зовнішня і внутрішня чистка кулера
40 грн

Як же правильно зберігати воду, щоб вона залишалася корисною?

map-contacts

Першою умовою є тривалість зберігання води. На кожній бутлі від ТД «Кодацька вода» ви знайдете дату і допустимі терміни зберігання питної води. Якщо ви купуєте воду самостійно, тоді до другого умові варто віднести вибір тари і регулярний за нею догляд.

При тривалому використанні ємностей і обладнання для зберігання і розливу води, на поверхні деталей, що контактують з водою, розмножуються бактерії. Тому несвоєчасний догляд за приладами може привести як до погіршення смакових якостей, так і до безпеки води в цілому і зменшити термін експлуатації вашого обладнання.

Рекомендується проводити профілактику кулера та іншого обладнання для розливу не рідше 1 разу / 6 місяців

map-contacts

5 факторів не пропустити візит майстра

map-contacts
Уникнення сторонніх забруднень.
Устаткування для розливу води, як і будь-яка інша посуд або побутова техніка, контактуючи з навколишнім середовищем, з часом, забруднюється. Як тільки на бутель встановлено обладнання (помпа, керамічний або електричний диспенсер) якість перестає залежати тільки від якості самої води. В процесі експлуатації в кулері накопичуються різні забруднення. Це можуть бути як хімічні речовини, так і всілякі мікроорганізми.
map-contacts
Збереження смаку води.
Щоб продовжувати отримувати задоволення від придбаної води і застерегти можливість потрапляння бактерій, необхідно самостійно стежити за чистотою використовуваного обладнання і періодично проводити його санітарну обробку.
map-contacts
Професійна обробка.
Бактерії потрапили всередину кулера можуть розмножуватися на поверхні деталей, що контактують з водою. Це призводить як до погіршення смакових якостей води, так і скорочує термін експлуатації кулера. Регулярний догляд забезпечить довгу службу використовуваного обладнання, а також допоможе зберегти смакові якості придбаної вами води.
map-contacts
Професійна обробка.
Першу санітарну обробку бажано провести через 6 місяців з моменту покупки. Її можна провести самостійно без застосування миючих засобів.
map-contacts
Професійна обробка.
Професійну обробку приладів необхідно проводить раз на півроку. Фахівці ТД "Кодацька Вода" допоможуть вам підтримувати чистоту Вашого обладнання.
З вами зв'яжеться наш консультант.
Час роботи
Пн - Пт: 8:00 - 20:00
Сб: 8:00 - 18:00
Нд: 8:00 - 16:00

Оформлення замовлення

Відправити Відміна