Стежте за нами в соц.мережах

НОВИМ КЛІЄНТАМ

перші два бутлі всього за 2 грн  

При першому замовленні 2-х бутлів води їх вартість складає всього 2 гривні.

ПРОСТО ПРИВЕДИ ДРУГА

і отримай два бутлі у подарунок

Порадь нашу воду друзям і знайомим і отримай 2 бутлі “Кодацької води” у подарунок

ОТРИМАЙ ПОМПУ У ПОДАРУНОК

при покупці 3 бутлів

Купи три бутлі “Кодацької води” і отримай помпу у подарунок

Доставка води в Києві по Акції


– це унікальна пропозиції від торгового дому «Кодацька вода», яка допоможе насолоджуватися смачною і корисною водою і при цьому заощадити.


Мати якісну воду, яку можна спокійно і без побоювання за власне здоров’я  вживати щодня – сьогодні не проблема. Для цього достатньо знайти постачальника, який мав би всі необхідні документи.
На жаль, екологічна ситуація складається так, що з кожним днем ​​пити воду з-під крана все більш небезпечно. Така вода викликає алергічні реакції організму, несприятливо впливає на роботу шлунково-кишкового тракту, а також на роботу деяких органів (наприклад, нирок). Такі способи очищення води, як кип’ятіння, заморожування і відстоювання не приносять належного результату. До того ж, вимагають досить багато часу. Деякі з варіантів очищення усувають всі корисні властивості, інші – змінюють природну формулу води, що теж не особливо корисно.


Що робити в таких випадках? Де в мегаполісі шукати чисту і придатну для щоденного пиття воду?


Торговий дім «Кодацька вода» вже більше 20-ти років займається забезпеченням питною водою жителів Києва. Доставка води стала справжнім порятунком для киян, так як значно економить час, а також дозволяє зберегти сили на більш важливі справи.
Торговий дім «Кодацька вода» має власний автопарк, який дозволяє швидко доставляти замовлення в межах міста.


Чому варто замовити доставку води (Київ) по Акції в ТД «Кодацька вода»?


Перш за все, компанія має величезний досвід в цій сфері. Починаючи з 2001 року, коли був відкритий перший пункт продажу води та до сьогоднішнього дня «Кодацька вода» – це запорука вашого здоров’я.
Компанія має багаторівневу систему очищення води, основні механізми, фільтри і частини обладнання були привезені з європейських і американських країн.

Завдяки новим технологіям досягається оптимальний склад води і зберігається її природна формула.
За допомогою семи рівнів очищення – «Кодацька вода» позбавляється від сполук важких металів, пестицидів, нітратів.
Завдяки використанню картриджів з активованим кокосовим вугіллям досягається нейтральний смак і запах води.
Канадські ультрафіолетові лампи дезінфікують, позбавляючи воду від хвороботворних мікробів і бактерій. Американська мембрана зворотного осмосу усуває солі амонію, фториди та інші небезпечні для здоров’я людини хімічні сполуки.
Особливої ​​уваги заслуговують два етапи механічного очищення. За допомогою їх, з води видаляються частинки (пісок, іржа і т.д.) розміром до 1 мікрона.

Щотижня вода проходить перевірки профільними лабораторіями, та санітарно-епідеміологічною службою. За результатами перевірок видається висновок, де вказані хімічні, фізичні параметри води і відповідність води стандартам і нормам.

Варто відзначити, що «Кодацька вода» відповідає не тільки національним стандартам, а й міжнародним.


Доставка питної бутильованої води додому та в офіс в Києві


Доставка води в бутлях по Києву – затребувана як ніколи. Якщо говорити про офіси, то багато з них розташовані в будинках, які не мають центрального водопроводу, а якщо і мають, то якість води абсолютно не відповідає нормам. Тому багато офісів користуються послугами доставки води. Для офісів є вигідна пропозиція щодо укладання договору і систематичного отримання води в обумовлені терміни.
Торговий дім «Кодацька вода» любить своїх клієнтів і постійно радує постійними  акціями і спеціальними пропозиціями.

На даний момент в компанії діють наступні акції:


1. «Для нових клієнтів». Це унікальна можливість купити два бутля смачної води за 2 гривні. Так ви зможете познайомитися не тільки з головним продуктом, але і сервісом компанії. Заставна вартість бутлів оплачується окремо.

2. «Приведи друга». Якщо за вашою рекомендацією у нас з’явиться новий клієнт, то ви, як бонус, отримаєте 2 бутлі «Кодацької води» абсолютно безкоштовно.


3. «Помпа в подарунок». При покупці 3-х і більше бутлів питної води ви отримуєте безкоштовно механічну помпу в подарунок.

Доставка акційної води по Києву – здійснюється безкоштовно, за умови, що ваше замовлення дорівнює або перевищує суму в 300 гривень.

У торговому домі «Кодацька вода» є унікальна можливість отримати доставку води в день оформлення замовлення. Головною умовою є його оформлення до 10:00.
Вся вода доставляється в полікарбонатних бутлях, які є абсолютно безпечними для людського здоров’я, а також не впливають негативно на склад води, але зберігають її корисні властивості тривалий час. Кожен бутель має стікер із зазначенням дати розливу води.


Крім води, як основного продукту, в торговому домі «Кодацька вода» ви можете придбати й інші супутні товари, доставка яких також буде без оплатної.

Сьогодні в інтернет-магазині компанії є наступні групи продуктових і господарських товарів:


гарячі напої (чай – чорний, зелений, трав’яний; кава – мелена, і в зернах);
одноразовий посуд (склянки, тарілки, прилади);
мінеральна вода у склі і в пластикових пляшках;
господарські товари (паперові рушники, серветки, рукавички, туалетний папір, освіжувачі повітря, миючі засоби і т.д.);
обладнання для розливу води (диспенсери, кулери, помпи), а також підставки під бутлі.

Зробити замовлення на доставку води Київ по Акції можна на сайті, заповнивши спеціальну форму «Замовити воду», або по телефону:
+38 (044) 531 45 45

Досвідчені менеджери проконсультують вас і дадуть відповіді на всі ваші запитання, а також зорієнтують по термінам доставки, умов оплати, і тому, який обсяг води необхідно замовити, в залежності від кількості членів сім’ї або співробітників офісу.Доставка води (Київ) по акції – це можливість недорого і швидко отримати питну воду додому або в офіс!

0
Secured By miniOrange