Стежте за нами в соц.мережах

ДОСТАВКА

в офіс та додому

Шановні покупці! Звертаємо вашу увагу на розширення асортименту продукції. При замовлені бутильованої води (18,9 л) ви маєте змогу замовити додатковий асортимент товару, при цьому вартість доставки безкоштовна. При замовлені додаткового асортименту товару, без замовлення бутильованої води (18,9 л), сума замовлення повинна бути не менше 300 грн. Якщо сума замовлення менше 300 грн. вартість доставки – 50 грн. Замовлення додаткового асортименту товару здійснюється щоденно з 8:00 до 12:00 “сьогодні на завтра”.

Звертаємо вашу увагу: замовлення бутильованої води, “сьогодні на сьогодні”, приймаються з 8:00 до 10:00.

Приймання замовлень на бутильовану воду (18,9 л) та додатковий асортимент товару, на наступні дні, приймаються:

Понеділок – П’ятниця

з 8:00 по 20:00

Субота

з 8:00 по 18:00

Неділя
та святкові дні

з 8:00 по 16:00

Умови доставки води

1 бут.-150 грн.

2-4 бут.-140 грн.

5-9 бут.-135 грн.

10-19 бут.-130 грн.

20-49 бут.-125 грн.

50 бут.-120 грн.

Заставна вартість:
1 бутиль – 330 грн

Безкоштовна доставка
по Києву

Полікарбонатні бутлі, в яких привозиться вода, є оборотною тарою. Кожен покупець зобов’язаний повністю оплатити заставну вартість порожньої тари, з розрахунку 330 гривень за один бутиль. Заставна вартість тари стягується при першому замовленні. Надалі, за умови рівноцінного обміну порожніх бутлів на повні, покупець не оплачує заставну вартість. Якщо у вас є полікарбонатні бутлі (оборотна тара) на обмін, в хорошому стані, то наша компанія візьме її без справляння заставної вартості, за умови, що ваша тара з полікарбонату, та в хорошому стані, без тріщин, подряпин, видимих ​​пошкоджень і в чистому вигляді. Увага. Водій-експедитор має право не приймати у вас обмінну тару, якщо вона з ушкодженнями або забрудненнями.

Замовлення від 301 по 400 грн.
Доставка = Київ безкоштовно

Замовлення від 401 грн.
Доставка = Київ безкоштовно

Умови доставки за межі Києва (до 30 км)

– 14 грн/1 км

– 14 грн/1 км

– 14 грн/1 км

– 14 грн/1 км

Що ми робимо для вас?

Ми доставляємо чисту питну воду, адже якісна вода – запорука здоров’я і відмінного самопочуття. Сьогодні питна вода з доставкою за потрібною адресою – це не примха, а справжнісінька необхідність. ТД «Кодацька Вода» займається доставкою води по Києву вже більше 10 років. Ми надаємо нашим клієнтам очищену питну воду високої якості. Щотижня вода від ТД “Кодацька вода” проходить тестування за фізико-хімічними та мікробіологічними показниками в акредитованій лабораторії.

Користуючись послугою доставки води в офіс або додому від ТД “Кодацька вода”, ви отримуєте чисту бутильовану воду очищену з використанням сучасних технологій і розлиту в екологічно чисту тару. Також ТД “Кодацька вода” надає можливість придбання артезіанської води “Кодацька вода Спорт”, “Кодацька вода Преміум” та “Кодацька вода Артезіанська”, яка видобувається зі свердловини та зберігає свою природну структуру.

 

Доставка бутильованої води в Києві від ТД Кодацька Вода

Замовлення доставки води в Києві або придбання її в пунктах продажів стало нормою життя практично для кожного киянина. Оскільки нормальне функціонування людського організму неможливо без споживання якісної, чистої питної води. Фахівці рекомендують протягом дня випивати близько 2 л води рівномірними, невеликими порціями.

Тільки таким чином можна забезпечити найбільш ефективний обмін речовин і коректну роботу всіх внутрішніх систем. Від цього безпосередньо залежить самопочуття, стан здоров’я. Сучасні міста, тим більше в Україні, на жаль, не здатні забезпечити жителів водою, яка повністю відповідала б необхідним вимогам. Виходом з цієї ситуації є доставка води в Києві.

Пункти продажу води Кодацька

Вода Кодацька відрізняється високою якістю і чудовими властивостями. Покупець може зробити замовлення на нашому сайті, або придбати воду в пунктах продажів. Перевагою придбання води в стаціонарному кіоску є можливість використовувати свою тару, відповідно знизити собівартість 1 л. В даний момент у нас є 7 точок продажу води в двох районах міста Києва.

Адреси пунктів розливу і продажів води:

    вул. Лариси Руденко, 8

  просп. Героїв Сталінграда, 13

  вул. Декабристів, 9  

  ул. Драгоманова, 5

  вул. Бориса Гмирі, 1/2

  Харьківське шоссе, 152 к.2

  Оболонський проспект, 14

  Час роботи стаціонарних точок наступне: ПН-НД, з 8:00 ранку до 20:00.

Вартість якісної, питної води Кодацька в пунктах продажів є найбільш вигідною в місті Києві, особливо якщо враховувати її високу якість. Крім цього, в деяких пунктах для оптових покупців встановлена ще більш вигідна вартість за 1 л.

Доцільність замовлення доставки води в Києві

Як показує практика, багато городян намагаються самостійно «виробляти» якісну воду, використовуючи дорогі фільтри і очищає ними водопровідну воду. У переважній більшості випадків це мало ефективно, оскільки таким чином можна домогтися поверхневої ступеня очищення, яка гарантує позбавлення тільки від великих часток, таких як пісок. Але для того, щоб отримати дійсно якісну питну воду, яка пройшла глибоке очищення і характеризується наявністю всіх необхідних мікроелементів, потрібно:

 • добувати воду зі свердловини на відповідній глибині. Наприклад, вода Кодацька спочатку, до проходження очистки, видобувається зі свердловин на глибині 290 і 315 м і розташованих в екологічно чистих місцях;
 • використовувати тільки професійне, високоякісне обладнання, що забезпечує глибоке очищення води, що практично неможливо в домашніх умовах.
 • зберігати воду в високоякісних ємностях.

Вода, що продається в пунктах продажу під торговою маркою Кодацька, проходить 7 рівнів очистки води. У підсумку отримуємо воду, яка максимально відповідають найсуворішим вимогам. Незалежно від того, в якому районі Києва ви проживаєте, ми оперативно і строго в обумовлені терміни здійснимо доставку необхідного обсягу бутильованої води. При цьому в разі замовлення, який був зроблений починаючи з 8:00 до 10:00 ранку зможемо доставити в той же день.

Ми працюємо як з приватними особами, тобто доставляємо воду в квартири, так і з юридичними особами – забезпечуємо якісною питною водою офіси, підприємства. Незалежно від наявності або відсутності ліфта або поверховості будівлі, наші фахівці завжди вчасно забезпечить доставку води в Києві.

Наші конкурентні переваги

Число наших пунктів продажу з часом збільшується, а попит на воду Кодацька зростає. Ось основні причини, за якими наші постійні клієнти обирають нашу компанію:

 • поставляємо в квартири і офіси на будь-який поверх і в будь-якій кількості;
 • працюємо тільки з професійними майстрами, які виробляють якісну діагностику, і при необхідності заміну або ремонт обладнання;
 • кваліфіковані оператори зможуть інформативно відповісти на будь-яке питання щодо як води, так і умов доставки;
 • пропонуємо участь у вигідних акціях.

Практично кожна людина до певного віку приходять до розуміння того, що в житті немає нічого ціннішого, ніж здоров’я – своє, родичів, близьких людей. Саме тому радиться купувати тільки якісну питну воду. Замовлення доставки води в Києві через інтернет або придбання її в стаціонарних пунктах продаж- не панацея від виникнення хвороб, але абсолютно точно вживання такої води сприяє зменшенню ризику виникнення багатьох захворювань.

Висока якість бутильованої води Кодацька Вода, яку ми доставляємо по Києву і за його межі, відповідає як національним, так і міжнародним сертифікатам якості. За багато років роботи, а наша компанія здійснює свою діяльність з 2001 року, ми накопичили велику кількість постійних клієнтів, які своїми відгуками тільки підтверджують високий рівень якості як води, так і обcлуговування.

Чистий, якісна, бутильована вода Кодацька володіє багатьма перевагами, ось тільки деякі:

 • при щоденному її вживанні підвищується загальний тонус організму;
 • водою виявляється антисептичну дію;
 • практично виключається утворення накипу або нальоту при готуванні;
 • вода не вимагає будь-якої додаткової фільтрації.

Замовляючи воду Кодацька, ви заздалегідь можете скласти графік доставок, щоб згодом кожен раз не робити нові замовлення. Наші фахівці гарантують якісне і своєчасне виконання доставки в необхідних обсягах.

0
Secured By miniOrange