Стежте за нами в соц.мережах

ДОСТАВКА

в офіс та додому

Шановні покупці! Звертаємо вашу увагу на розширення асортименту продукції. При замовлені бутильованої води (18,9 л) ви маєте змогу замовити додатковий асортимент товару, при цьому вартість доставки безкоштовна. При замовлені додаткового асортименту товару, без замовлення бутильованої води (18,9 л), сума замовлення повинна бути не менше 300 грн. Якщо сума замовлення менше 300 грн. вартість доставки – 50 грн. Замовлення додаткового асортименту товару здійснюється щоденно з 8:00 до 12:00 “сьогодні на завтра”.

Звертаємо вашу увагу: замовлення бутильованої води, “сьогодні на сьогодні”, приймаються з 8:00 до 10:00.

Приймання замовлень на бутильовану воду (18,9 л) та додатковий асортимент товару, на наступні дні, приймаються:

Понеділок – П’ятниця

з 8:00 по 21:00

Субота

з 8:00 по 18:00

Неділя
та святкові дні

з 8:00 по 16:00

Умови доставки води

1 бут.-90 грн.

2-4 бут.-70 грн.

5-9 бут.-67 грн.

10-19 бут.-64 грн.

20-49 бут.-61 грн.

50 бут.-58 грн.

Заставна вартість:
1 бутель – 160 грн

Безкоштовна доставка
по Києву

Полікарбонатні бутлі, в яких привозиться вода, є оборотною тарою. Кожен покупець зобов’язаний повністю оплатити заставну вартість порожньої тари, з розрахунку 160 гривень за один бутиль. Заставна вартість тари стягується при першому замовленні. Надалі, за умови рівноцінного обміну порожніх бутлів на повні, покупець не оплачує заставну вартість. Якщо у вас є полікарбонатні бутлі (оборотна тара) на обмін, в хорошому стані, то наша компанія візьме її без справляння заставної вартості, за умови, що ваша тара з полікарбонату, та в хорошому стані, без тріщин, подряпин, видимих ​​пошкоджень і в чистому вигляді. Увага. Водій-експедитор має право не приймати у вас обмінну тару, якщо вона з ушкодженнями або забрудненнями.

Замовлення від 301 по 400 грн.
Доставка = Київ безкоштовно

Замовлення від 401 грн.
Доставка = Київ безкоштовно

Умови доставки за межі Києва (до 30 км)

– 14 грн/1 км

– 14 грн/1 км

– 14 грн/1 км

– 14 грн/1 км

Що ми робимо для вас?

Ми доставляємо чисту питну воду, адже якісна вода – запорука здоров’я і відмінного самопочуття. Сьогодні питна вода з доставкою за потрібною адресою – це не примха, а справжнісінька необхідність. ТД «Кодацька Вода» займається доставкою води по Києву вже більше 10 років. Ми надаємо нашим клієнтам очищену питну воду високої якості. Щотижня вода від ТД “Кодацька вода” проходить тестування за фізико-хімічними та мікробіологічними показниками в акредитованій лабораторії.

Користуючись послугою доставки води в офіс або додому від ТД “Кодацька вода”, ви отримуєте чисту бутильовану воду очищену з використанням сучасних технологій і розлиту в екологічно чисту тару. Також ТД “Кодацька вода” надає можливість придбання артезіанської води “Кодацька вода Спорт”, “Кодацька вода Преміум” та “Кодацька вода Артезіанська”, яка видобувається зі свердловини та зберігає свою природну структуру.