Стежте за нами в соц.мережах

КОНТАКТИ

Замовлення води і супутніх товарів

+38 (044) 531 45 45

+38 (096) 270 66 33 (Київстар)

+38 (099) 205 61 69 (Водафон)

+38 (093) 270 22 33 (Лайф)

Час роботи

Прийом замовлень на воду і додаткового асортименту

Понеділок – П’ятниця

з 8:00 по 21:00

Субота

з 8:00 по 18:00

Неділя
та святкові дні

з 8:00 по 16:00

Наша адреса: 01013 м Київ, вул. Будіндустрії, 8-Т

Торговий дім “Кодацька вода”

Тел:+38 (044) 531 45 45

Факс: +38 (044) 545 74 92

Електронна пошта по загальним питанням:
office@kodacka-voda.com 

Доставка питної води у Києві сьогодні – не розкіш, а необхідність. Вода грає ключову роль у забезпеченні життєдіяльності людини, та збереження її здоров’я. Неможливо переоцінити важливість вживання чистої, натуральний питної води. Але, навколишнє середовище, а конкретно далеко не найкраща екологічна обстановка, стан водопровідної системи у Києві – фактори, які зовсім не сприяють безперешкодному безкоштовному доступу більшості жителів столиці до якісної питної води.

Відповідно попит на послугу доставки води в Києві зростає і зростатиме в майбутньому. Незважаючи на високу конкуренцію в цій сфері, наша компанія з початку свого заснування в 2001 році, поступово нарощує обсяги виробництва і продажів. Завдяки використанню найсучаснішого очисного обладнання ми гарантуємо повну відповідність складу Кодацької води європейським стандартам, з точки зору наявності необхідних мікроелементів. Це цінують наші постійні і нові клієнти, що і дозволяє нам демонструвати розвиток компанії.

Особливості замовлення Кодацької води

Наші фахівці здійснять доставку бутильованої води у Києві, в конкретні терміни. Все, що необхідно від покупця – скористатися нашими контактами і замовити послугу. Ми доставимо і встановимо необхідне обладнання, незалежно від кількості поверхів у будинку, наявності або відсутності ліфтів.

Ми пропонуємо кілька марок питної води Кодацька (в бутлях 18,9 л), які відрізняються глибиною добування, а також особливостями переробки:

• «Кодацька Артезіанська». Видобувається з глибини 290 м, свердловини розташована в екологічно чистому заповіднику Феофанія;

• Артезіанська «Кодацька вода Спорт». Відрізняється зниженою мінералізацією, відмінний вибір для щоденного вживання в сирому вигляді;

• «Кодацька вода» очищена. Має ідеально збалансований склад – гарантує 100-відсоткове збереження смакових якостей готуються напоїв і страв.

Крім власне питної води, в нашому магазині пропонується цілий ряд різних товарів: необхідне обладнання для використання води та ремонту відповідного обладнання, а також ряд товарів повсякденного використання. При замовленні додаткового асортименту товару разом з бутильованою водою в бутлях ємністю 18,9 л, доставка додаткового товару є безкоштовною. Вам потрібно лише вказати час доставки і адресу.

Якщо ви замовляєте тільки товари додаткового асортименту, без бутильованої води, вартість доставки безкоштовна за умови, якщо сума замовлення перевищує 300 грн., Інакше вартість доставки складе 50 грн. Також звертаємо вашу увагу на те, що наш магазин пропонує можливість оперативної доставки води у Києві, за формулою «сьогодні на сьогодні». Це можливо, якщо ви зробите замовлення в проміжок з 8:00 до 10:00.

У які дні ми приймаємо замовлення і в який час:

• з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 20:00;

• в суботу з 8:00 до 18:00;

• в неділю і у святкові дні з 8:00 ранку до 16:00.

Гарантія високої якості води 

Наша компанія має багаторічний досвід роботи на ринку доставки води в Києві. Одним з основних наших переваг – є повна відповідність якості нашої води найбільш високим європейським стандартам. Цього вдається досягти завдяки проведенню щотижневих тестувань фізико-хімічних і мікробіологічних показників в акредитованій для проведення подібних робіт лабораторії.

При цьому ми завжди впевнені в успішності результату таких тестів, оскільки вода, яка продається в нашому магазині і стаціонарних точках продажу, проходить сім етапів очищення за допомогою найбільш сучасного та ефективного обладнання від відомих світових виробників. Таким чином вода повністю зберігає всі кращі свої властивості, що підтверджує велика кількість позитивних відгуків від наших клієнтів і багаторічну співпрацю з великим число постійних покупців.

Контакти стаціонарних пунктів продажу 

Ми відкрили ряд «офлайнових» точок продажів, які розташовані в кількох районах Києва. У майбутньому їх кількість буде тільки зростати, оскільки ми фіксуємо збільшення попиту на воду Кодацька, з огляду на її високої якості. З актуальними на даний момент контактами пунктів продажу, а також часом їх роботи можна ознайомитися на сторінці Пункти продажу.

Вартість нашої води є найбільш вигідною в Києві, особливо якщо врахувати її властивості. Але якщо у покупця є бажання досягти ще більш низької собівартості – можна використовувати свою тару для покупки води в пунктах продажу.

Умови безкоштовного обміну бутлів 

Доставка води в Києві здійснюється в високоякісних полікарбонатних бутлях, які є обмінною тарою. Це означає, що покупець повинен оплатити вартість двох бутлів, а далі стежити за їх справністю та чистотою. При заміні води, наші фахівці привозять воду в новій тарі, а стару забирають. Безкоштовний обмін здійснюється тільки за умови відсутності будь-яких зовнішніх пошкоджень або забруднення  бутля. Важливо пам’ятати, що в разі невідповідності цим вимогам, водій-експедитор має право не прийняти обмінну тару.

Бутлі, які ми використовуємо, відрізняються високою якістю і надійністю, тому при їх експлуатації не складе особливих труднощів забезпечувати їх збереження і необхідний для безкоштовного обміну товарний вигляд.

Для того, щоб замовити доставку бутильованої  води Кодацька, можна скористатися наступними контактами:

+38 (044) 531 45 45

+38 (096) 270 66 33 (Київстар)

Також, при необхідності ви можете замовити послугу зворотного дзвінка.

 
0
Secured By miniOrange