Стежте за нами в соц.мережах

ПУНКТИ ПРОДАЖУ

і розливу води

location-icon  вул. Лариси Руденко, 8

location-icon  просп. Володимира івасюка, 13

location-icon  вул. Братства Тарасівців, 9  

location-icon  вул. Бориса Гмирі, 1/2

location-icon  Харьківське шоссе, 152

location-icon  Оболонський проспект, 14

location-icon  вул. Драгоманова, 5

Час роботи

Понеділок – Неділя

з 8:00 по 20:00

                 ЛОКАЦІЯ ПУНКТІВ ПРОДАЖУ ТА ЧАС ПЕРЕРВИ НА ОБІД, ВКАЗАНІ НИЖЧЕ

                        

Зручно та економно

Зараз в Києві працює постійно зростаюча мережа стаціонарних 

пунктів продажу “Кодацької води”.

Вода розливається в вашу тару, таким чином її ціна суттєво зменшується. 

Вода розливається за ціною:

2,00 грн. за 1 літр – це найкраща ціна в місті.

Знайдіть найближчий до вашого будинку пункт продажу, і користуйтеся всіма перевагами якісного обслуговування.

location-icon вул. Бориса Гмирі, 1/2

Торговий кіоск (обідня перерва з 13:00 до 14:00)

location-icon вул. Лариси Руденко, 8

Торговий кіоск (обідня перерва з 14:00 до 15:00)

location-icon Харьківске шосе, 152

Торговий кіоск (обідня перерва з 14:00 до 15:00)

location-icon просп. Володимира Івасюка, 13

Торговий кіоск (обідня перерва з 14:00 до 15:00)

location-icon Оболонський проспект, 14

Торговий кіоск (обідня перерва з 13:00 до 14:00)

location-icon вул. Братства Тарасівців, 9

Торговий кіоск (обідня перерва з 13:00 до 14:00) 

Оптовим клієнтам ціна 1 літра – 1,50 коп.

location-icon вул. Драгоманова, 5

Торговий кіоск (обідня перерва з 13:00 до 14:00)

Замовлення доставки води в Києві або придбання її в пунктах продажів стало нормою життя практично для кожного киянина. Оскільки нормальне функціонування людського організму неможливо без споживання якісної, чистої питної води. Фахівці рекомендують протягом дня випивати близько 2 л води рівномірними, невеликими порціями.

Тільки таким чином можна забезпечити найбільш ефективний обмін речовин і коректну роботу всіх внутрішніх систем організму. Від цього безпосередньо залежить самопочуття, стан здоров’я. Сучасні міста, тим більше в Україні, на жаль, не здатні забезпечити жителів водою, яка повністю відповідала б необхідним вимогам. Виходом з цієї ситуації є доставка води в Києві.

Пункти продажу води Кодацька

Вода Кодацька відрізняється високою якістю і чудовими властивостями. Покупець може зробити замовлення на нашому сайті, або придбати воду в пунктах продажу. Перевагою придбання води в стаціонарному кіоску є можливість використовувати свою тару, відповідно знизити собівартість 1 л. В даний момент у нас є 7 точок продажу води в двох районах міста Києва.

Час роботи стаціонарних точок наступне: ПН-ВС, з 8:00 ранку до 21:00, а в зимовий період (грудень-лютий) в суботу та неділю з 8:00 ранку до 20:00.

Вартість якісної, питної води Кодацька в пунктах продажів є найбільш вигідною в місті Києві, особливо якщо враховувати її високу якість. Крім цього, в деяких пунктах для оптових покупців встановлена ще більш вигідна вартість за 1 л.

 

Доцільність замовлення доставки води в Києві

 

Як показує практика, багато городян намагаються самостійно «виробляти» якісну воду, використовуючи дорогі фільтри і очищає ними водопровідну воду. У переважній більшості випадків це мало ефективно, оскільки таким чином можна домогтися поверхневої ступеня очищення, яка гарантує позбавлення тільки від великих часток, таких як пісок.

Але для того, щоб отримати дійсно якісну питну воду, яка пройшла глибоке очищення і характеризується наявністю всіх необхідних мікроелементів, потрібно:

• добувати воду зі свердловини на відповідній глибині. Наприклад, вода Кодацька спочатку, до проходження очистки, видобувається зі свердловин на глибині 290 і 315 м і розташованих в екологічно чистих місцях;

• використовувати тільки професійне, високоякісне обладнання, що забезпечує глибоке очищення води, що практично неможливо в домашніх умовах.

• зберігати воду в високоякісних ємностях.

Вода, що продається в пунктах продажу під торговою маркою Кодацька, проходить 7 рівнів очистки води. У підсумку отримуємо воду, яка максимально відповідають найсуворішим вимогам. Незалежно від того, в якому районі Києва ви проживаєте, ми оперативно і строго в обумовлені терміни здійснимо доставку необхідного обсягу бутильованої води. При цьому в разі замовлення, який був зроблений починаючи з 8:00 до 10:00 ранку зможемо доставити в той же день.

Ми працюємо як з приватними особами, тобто доставляємо воду в квартири, так і з юридичними особами – забезпечуємо якісною питною водою офіси, підприємства. Незалежно від наявності або відсутності ліфта або поверховості будівлі, наші фахівці завжди вчасно забезпечить доставку води в Києві.

Наші конкурентні переваги

Кількість наших пунктів продажу з часом збільшується, а попит на воду Кодацька зростає.

Ось основні причини, за якими наші постійні клієнти обирають нашу компанію:

• поставляємо в квартири і офіси на будь-який поверх і в будь-якій кількості;

• працюємо тільки з професійними майстрами, які виробляють якісну діагностику, і при необхідності заміну або ремонт обладнання;

• кваліфіковані оператори зможуть інформативно відповісти на будь-яке питання щодо як води, так і умов доставки;

• пропонуємо участь у вигідних акціях.

Практично кожна людина до певного віку приходять до розуміння того, що в житті немає нічого ціннішого, ніж здоров’я – своє, родичів, близьких людей. Саме тому радиться купувати тільки якісну питну воду. Замовлення доставки води в Києві через інтернет або придбання її в стаціонарних пунктах продаж- не панацея від виникнення хвороб, але абсолютно точно вживання такої води сприяє зменшенню ризику виникнення багатьох захворювань.

Висока якість бутильованої води Кодацька Вода, яку ми доставляємо по Києву і за його межі, відповідає як національним, так і міжнародним сертифікатам якості. За багато років роботи, а наша компанія здійснює свою діяльність з 2001 року, ми накопичили велику кількість постійних клієнтів, які своїми відгуками тільки підтверджують високий рівень якості як води, так і обслуговування. 

Кодацька володіє багатьма перевагами, ось тільки деякі:

• при щоденному її вживанні підвищується загальний тонус організму;

• водою виявляється антисептичну дію;

• практично виключається утворення накипу або нальоту приготуванні;

• вода не вимагає будь-якої додаткової фільтрації.

 

Замовляючи воду Кодацька, ви заздалегідь можете скласти графік доставок, щоб згодом кожен раз не робити нові замовлення. Наші фахівці гарантують якісне і своєчасне виконання доставки в необхідних обсягах.

 Для того, щоб замовити послугу доставки води в Києві, або отримати відповідь на питання, які виникають, рекомендуємо скористатися наступними номерами контактних телефонів:

+38 (044) 531 45 45

+38 (096) 270 66 33 (Київстар)

0
Secured By miniOrange