САНІТАРНА ОБРОБКА ТА РЕМОНТ ОБЛАДНАННЯ

Купуючи бутильовану воду більшість людей не надає значення тому, що її якість і корисність також залежать від умов зберігання

Ми здійснюємо обслуговування і ремонт будь-якого обладнання, навіть якщо воно було придбане не у нас. Санітарна обробка і ремонт проводяться в нашій майстерні або на місці у клієнта.

Вартість послуг

Профілактика кулера (санітарна обробка кулера)

від 300 грн

Заміна крана (в кулері)

від 50 грн

Тестування кулера

50 грн

Виклик майстра

від 50 грн

Зовнішня і внутрішня чистка кулера

від 300 грн

Вартість робіт по ремонту кулера

     Вартість деталей, в ціну робіт по ремонту кулера, не включена

Терміни виконання ремонтних робіт, в кожному окремому випадку, індивідуальні, і при прийомі обладнання визначаються приблизно. Більш точні терміни виконання робіт можуть бути визначені тільки після діагностики обладнання і наявності запасних частин.

Вартість діагностики обладнання оплачується незалежно від того згоден чи не згоден клієнт на подальший ремонт обладнання. Терміни виконання робіт, варіанти вирішення і вартість запасних частин повідомляються клієнту тільки після діагностики обладнання. Ремонт і заміна запасних частин проводитися тільки після повного узгодження з клієнтом.

Як же правильно зберігати воду, щоб вона залишалася корисною?

Уникнення сторонніх забруднень.
Устаткування для розливу води, як і будь-яка інша посуд або побутова техніка, контактуючи з навколишнім середовищем, з часом, забруднюється. Як тільки на бутель встановлено обладнання (помпа, керамічний або електричний диспенсер) якість перестає залежати тільки від якості самої води. В процесі експлуатації в кулері накопичуються різні забруднення. Це можуть бути як хімічні речовини, так і всілякі мікроорганізми. При тривалому використанні ємностей і обладнання для зберігання і розливу води, на поверхні деталей, що контактують з водою, розмножуються бактерії. Тому несвоєчасний догляд за приладами може привести як до погіршення смакових якостей, так і до безпеки води в цілому і зменшити термін експлуатації вашого обладнання.

Збереження смаку води.
Першою умовою є тривалість зберігання води. На кожній бутлі від ТД «Кодацька вода» ви знайдете дату і допустимі терміни зберігання питної води. Якщо ви купуєте воду самостійно, тоді до другої умови варто віднести вибір тари і регулярний за нею догляд. Щоб продовжувати отримувати задоволення від придбаної води і застерегти можливість потрапляння бактерій, необхідно самостійно стежити за чистотою використовуваного обладнання і періодично проводити його санітарну обробку.

Професійна обробка.
Бактерії, які потрапили всередину кулера, можуть розмножуватися на поверхні деталей, що контактують з водою. Це призводить як до погіршення смакових якостей води, так і скорочує термін експлуатації кулера. Регулярний догляд забезпечить довгу службу обладнання, а також допоможе зберегти смакові якості придбаної вами води.

Професійна обробка.
Першу санітарну обробку бажано провести через 6 місяців з моменту покупки. Її можна провести самостійно без застосування миючих засобів.

Професійна обробка.
Професійну обробку приладів необхідно проводить раз на півроку. Фахівці ТД “Кодацька Вода” допоможуть вам підтримувати чистоту Вашого обладнання.

Корзина