Стежте за нами в соц.мережах

САНІТАРНА ОБРОБКА ТА РЕМОНТ ОБЛАДНАННЯ

Купуючи бутильовану воду більшість людей не надає значення тому, що її якість і корисність також залежать від умов зберігання

Ми здійснюємо обслуговування і ремонт будь-якого обладнання, навіть якщо воно було придбане не у нас. Санітарна обробка і ремонт проводяться в нашій майстерні або на місці у клієнта.

Вартість послуг

Профілактика кулера (санітарна обробка кулера)

від 500 грн

Заміна крана (в кулері)

від 50 грн

Тестування кулера

50 грн

Виклик майстра

від 100 грн

Зовнішня і внутрішня чистка кулера

від 500 грн

Вартість робіт по ремонту кулера

     Вартість деталей, в ціну робіт по ремонту кулера, не включена

Терміни виконання ремонтних робіт, в кожному окремому випадку, індивідуальні, і при прийомі обладнання визначаються приблизно. Більш точні терміни виконання робіт можуть бути визначені тільки після діагностики обладнання і наявності запасних частин.

Вартість діагностики обладнання оплачується незалежно від того згоден чи не згоден клієнт на подальший ремонт обладнання. Терміни виконання робіт, варіанти вирішення і вартість запасних частин повідомляються клієнту тільки після діагностики обладнання. Ремонт і заміна запасних частин проводитися тільки після повного узгодження з клієнтом.

Як же правильно зберігати воду, щоб вона залишалася корисною?

Уникнення сторонніх забруднень.
Устаткування для розливу води, як і будь-яка інша посуд або побутова техніка, контактуючи з навколишнім середовищем, з часом, забруднюється. Як тільки на бутель встановлено обладнання (помпа, керамічний або електричний диспенсер) якість перестає залежати тільки від якості самої води. В процесі експлуатації в кулері накопичуються різні забруднення. Це можуть бути як хімічні речовини, так і всілякі мікроорганізми. При тривалому використанні ємностей і обладнання для зберігання і розливу води, на поверхні деталей, що контактують з водою, розмножуються бактерії. Тому несвоєчасний догляд за приладами може привести як до погіршення смакових якостей, так і до безпеки води в цілому і зменшити термін експлуатації вашого обладнання.

Збереження смаку води.
Першою умовою є тривалість зберігання води. На кожній бутлі від ТД «Кодацька вода» ви знайдете дату і допустимі терміни зберігання питної води. Якщо ви купуєте воду самостійно, тоді до другої умови варто віднести вибір тари і регулярний за нею догляд. Щоб продовжувати отримувати задоволення від придбаної води і застерегти можливість потрапляння бактерій, необхідно самостійно стежити за чистотою використовуваного обладнання і періодично проводити його санітарну обробку.

Професійна обробка.
Бактерії, які потрапили всередину кулера, можуть розмножуватися на поверхні деталей, що контактують з водою. Це призводить як до погіршення смакових якостей води, так і скорочує термін експлуатації кулера. Регулярний догляд забезпечить довгу службу обладнання, а також допоможе зберегти смакові якості придбаної вами води.

Професійна обробка.
Першу санітарну обробку бажано провести через 6 місяців з моменту покупки. Її можна провести самостійно без застосування миючих засобів.

Професійна обробка.
Професійну обробку приладів необхідно проводить раз на півроку. Фахівці ТД “Кодацька Вода” допоможуть вам підтримувати чистоту Вашого обладнання.

Проведення своєчасного ремонту і обслуговування кулерів, для води та іншого обладнання має ключову роль, з точки зору збереження всіх корисних якостей чистої бутильованої води. Сьогодні більшість людей в повній мірі усвідомлюють необхідність забезпечення себе і своєї сім’ї якісною, натуральною питною водою. На жаль, водопровідна система в Києві абсолютно не здатна забезпечувати доступ до води, яка могла хоча б приблизно відповідати сучасним цивілізованим нормам якості для питної води.

У майбутньому ситуація навряд чи здатна покращитися, а швидше за все якість водопровідної води і надалі буде тільки падати. Тому більшість жителів столиці, так чи інакше, забезпечують життєдіяльність себе і свого будинку, замовляючи доставку питної води в Києві. А щоб використовувані бутлі, кулери і т.д. працювали довго і без збоїв, вкрай важливо стежити за коректною їх роботою.

Важливість своєчасної профілактики та діагностики

Далеко не всі споживачі бутильованої води досить серйозно ставляться до обслуговування використовуваного обладнання, а також дотримання правил експлуатації бутлів. Принципово важливо утримувати їх в чистоті, постійно стежити за коректністю роботи. В іншому випадку є велика ймовірність виникнення поломки і необхідності звертатися в ремонтний сервіс.

Давайте розберемося, коли потрібно виконувати обслуговування та ремонт кулерів для води. 

Кулер вдає із себе легке в експлуатації пристрій, який дає можливість без будь-яких особливих зусиль отримувати якісну питну воду потрібної температури. Холодна вода – від 4 до 15 градусів, гаряча – до 95 градусів. Незважаючи на те, що сучасний кулер досить простий з точки зору використання, його можна назвати вельми технологічним пристроєм, що вимагає максимально уважного ставлення. Своєчасна діагностика і оперативний ремонту в разі тієї чи іншої поломки – обов’язкові.

Які поломки можуть виникнути 

Виходячи з нашого багаторічного досвіду організації виробництва і доставки бутильованої води в Києві, а також сервісного обслуговування обладнання, можемо виділити наступні основні види несправностей:

• кулер для води протікає (це найбільш часта проблема); 

• не працює нагрів; 

• вода всередині кулера не охолоджує; 

• вода тече погано, а часом взагалі не тече.

Рекомендуємо при найменшій підозрі (припустимо, все начебто працює нормально, але вам здається, що раніше вода з крана витікала швидше) викликати професійного майстра. Це найкращий спосіб уникнути виникнення серйозних проблем і відповідних фінансових витрат.

Сервісне обслуговування обладнання 

Варто звернути особливу увагу на те, що деякі покупці намагаються, не володіючи відповідним досвідом, самостійно ремонтувати, наприклад, кулер. У переважній більшості випадків це закінчується плачевно, оскільки найчастіше пристрій ламається остаточно. У цієї причини рекомендуємо довірити вирішення цього питання професійного сервісу.

Говорячи про принцип роботи кулера, необхідно відзначити головну конструктивну особливість – всередині присутні два ключових вузла, один займатися охолодженням води, інший нагріває. Крім того, можуть бути присутніми функції фільтрації або газування. Для забезпечення ефективної, якісної діагностики або ремонтних робіт, необхідно мати досвід виконання подібних робіт, а також володіти відповідними професійними навичками.

Які послуги з ремонту та діагностики ми надаємо 

У нашій компанії працюють професійні фахівці, які здатні надавати весь спектр послуг з обслуговування та ремонту кулерів для води. Наприклад, ми робимо заміну наступних елементів:

• крана води (внутрішня і зовнішня різьба);

• бака гарячої води;

• внутрішнього або зовнішнього тена;

• датчиків;

• запобіжників;

• компресора / реле компресора;

• плати Пельтьє;

• силіконових трубок;

• кулера.

Також ми виконуємо заправку фреоном, чистку або мастило вентилятора, і, відповідно, забір або доставку кулера. Терміни виконання роботи залежать в кожному конкретному випадку від складності та особливостей ремонту, і можуть бути точно визначені тільки після діагностики. При цьому зверніть увагу, що діагностика платна – оплачується незалежно від того, чи буде проведений подальший ремонт.

Як користуватися обладнанням 

Після замовлення доставки води в Києві, принципово важливо зберігати в чистоті не тільки видиму поверхню бутля, а й крана. Оскільки через цей елемент проходить велика кількість води, і в разі, якщо було допущено забруднення бутля, вода з можливим невеликою кількістю мікробів пройшла через кран. І далі вони можуть почати поширюватися. Саме з цієї причини необхідно вчасно проводити профілактичну чистку цього елемента.

Рекомендуємо виконувати ключові правила при експлуатації:

• містити бутлі в чистоті і своєчасно усувати забруднення;

• в разі виявлення будь-яких проблем, які не вдається усунути самостійно, оперативно викликати майстра;

• проводити регулярну професійну обробку.

Тільки таким чином можна гарантувати тривалий термін служби бутля, кулера і гарантувати при цьому збереження якості води. Зверніть увагу, що перше санітарне обслуговування вкрай бажано провести через півроку з моменту початку користування обладнанням. Причому зробити це можна самостійно і без використання спеціальних миючих засобів. Але за умови, якщо було отримано відповідну консультація у професійного майстра.

Зв’язатися з нами для замовлення доставки питної коди в Києві, можна за допомогою наступних номерів контактних телефонів:

+38 (044) 531 45 45


+38 (096) 270 66 33 (Київстар)

 
0
Secured By miniOrange