Currently set to Index
Currently set to Follow

Стежте за нами в соц.мережах

Де замовити воду для кулера у Києві? – ТД Кодацька Вода

купить подставку под 2 бутля киев

Де замовити воду для кулера у Києві?

Доставка питної води (Київ) допомагає не забувати про питний режим, а також не турбуватися про те, що вода, придатна для пиття, може закінчиться в вашому будинку або офісі.

Останнім часом адресна доставка води в мегаполісах набирає все більших обертів – її пропонують не тільки кафе і ресторани, але супермаркети, гіпермаркети, шоуруми, бутики та інші суб’єкти бізнесу.  Така опція значно спрощує життя, особливо, коли розумієш, що на 7 поверх треба підняти кілька бутлів питної води.

Торговий дім “Кодацька вода” не стоїть осторонь цих процесів.  Починаючи з 2006 року (15 років) займається підвезенням смачною і якісною питною води для своїх клієнтів.  У далекому 2006 році автопарк компанії складався з 9 автомобілів, сьогодні він розширений і модернізований.  А це означає, що замовлення в мінімальні терміни буде у вас.

Вода – одне з найважливіших речовин, яке повинен систематично вживати людина для відмінного здоров’я і самопочуття.  На жаль, ситуація в Києві складається так, що щоденне вживання водопровідної води загрожує різними розладами деяких систем в організмі людини.  Наприклад, почастішали випадки алергічних реакцій, дерматологічні проблеми, хвороби шлунково-кишкового тракту, а також виделітег системи людини.  В першу чергу, це пов’язано із загальним погіршенням екологічного стану на планеті (забруднення не тільки повітря, а й підземних вод), а також зі станом водопроводів в Києві і регіоні.  Тому найчастіше з-під крана тече вода, яка має неприємний смак, запах, а іноді має і сумнівний колір.

До того, щоб вирішити цю проблему і забезпечити свою сім’ю або колег здорової питною водою варто зробити замовлення на доставку питної води у Києві у ТД “Кодацька вода”.

Чому саме “Кодацька вода”?

Погодьтеся, вибирати постачальника води, який працює на ринку з 2001 року – гідний вибір.  Підприємство використовує сучасні технології для очищення та розливу питної води, а обладнання, комплектуючі для системи – було привезено з Європи та Америки.

 

Доставка бутильованої води в Києві

 

Сьогодні процес фільтрації та очищення займає 7 основних етапів, до яких відносяться:

 – два етапи механічного очищення води від різноманітних частинок, які не повинна містити якісна питна вода (іржа, пісок і т.д.);

процеси, які відповідають за смак води – фільтри, заповнені активованим вугіллям з кокоса, дозволяють коригувати смакові і ароматичні параметри рідини;

етапи, що дозволяють скорегувати хімічну формулу води: сорбція (видалення сполук важких металів, органічних і неорганічних сполук, а також нітратів, нітритів і пестицидів);
технологія зворотного осмосу також допомагає регулювати рівень солей в рідини;

етапи дезінфекції.  До них відноситься озонування, яке на відміну від хлорування, не змінює смакових властивостей води, і не приймає участь в зміні рівня кислотності.  А також ультрафіолетова дезінфекція виступає контрольним методом усунення мікробів.

Таким чином, вода повністю зберігає свою природну формулу, корисні властивості, відмінний смак.  Для того, щоб визначити відповідність води національним і міжнародним стандарту, щотижня здійснюються лабораторні перевірки профільними компаніями та іншими контролюючими органами, за результатами чого складаються висновки і видаються сертифікати.

 

Питна вода з доставкою в Києві від ТД Кодацька Вода

Які умови доставки питної води по Києву?

Доставка води здійснюється по Києву і Київському регіону.  Бутильована вода доставляється клієнтам в полікарбонатних бутлях, які є оборотною тарою.  Це означає, що покупець повинен сплатити заставну вартість тари при першому замовленні.  У разі, якщо у клієнта є власні бутлі в ідеальному стані, то заставна вартість не врахована в сумі замовлення.  Для зручності клієнтів ми пропонуємо отримання замовлення в день його оформлення.  Умовою такої операції стане оформлення замовлення до 10:00.  У всіх інших випадках, доставка питної води по Києву здійснюється на наступний день.

Одним з переваг замовлення в Торговому домі “Кодацька вода” є можливість безкоштовної доставки.  Якщо сума вашого замовлення дорівнює або перевищує позначку 300 гривень, то воно буде доставлене безкоштовно.  Вартість доставки по Київському регіону наші менеджери розраховують окремо.  Компанія здійснює доставку бутильованої води не тільки на будинки, але і в офіси, на підприємства і в установи.

Доставка чаю, кави, одноразового посуду Київ

Що ще пропонує Торговий дім “Кодацька вода”?

Компанія постійно працює над розширенням асортименту.  І сьогодні ви можете зробити замовлення супутніх товарів: чаю і кави, цукру, одноразового посуду, обладнання для розливу питної води, а також різноманітних господарських товарів.  Послуги з доставки цих товарів, спільно з водою в бутлях, сплачувати не будуть.

Також компанія пропонує сервісні послуги діагностики, ремонту, санітарної чистки техніки для розливу води – електричних помп, диспансерів, кулерів.

Для тих, хто хоче заощадити на замовленні питної води, можна скористатися послугами фірмових точок продажу води в Києві, які знаходяться в Оболонському та Дніпровському районах столиці.

точки продажу води Київ

Як зробити замовлення доставки питної води?

Для цього можна скористатися формою “Замовити воду” на сайті торгового дому “Кодацька вода”.  Менеджери зателефонують вам для узгодження деталей замовлення, а також допоможуть розрахувати необхідний літраж води, в залежності від кількості проживаючих разом членів сім’ї або кількості співробітників в офісі.

Доставка питної води по Києву допоможе вирішити одну з найважливіших проблем жителів столиці – вживання чистої питної води, якість якої підтверджено сертифікатами.

Зв’язатися з нашими менеджерами ви можете по телефону:
+38 (044) 531-45-45

Приєднуйтесь до нас у соц.мережах:

     

0
Secured By miniOrange