Currently set to Index
Currently set to Follow

Стежте за нами в соц.мережах

Доставка бутильованої води в Києві – ТД Кодацька Вода

Доставка бутильованої води в Києві

Доставка бутильованої води в Києві – від ТД Кодацька Вода

– це справжній порятунок для тих, хто хоче пити здорову і смачну воду вдома або в офісі.

 

Сьогодні столиця України не може похвалитися якістю водопровідної води.  На таку ситуацію впливає не тільки незадовільний стан всієї водопровідної системи та очисних станцій, а й загальна екологічна ситуація.  Нерідко кияни скаржаться, що вода має неприємний запах і смак, а також сама вода часто буває різних темних відтінків.  Така якість води несприятливо впливає на стан здоров’я людини, викликаючи алергічні реакції і розлади роботи шлунково-кишкового тракту.  З огляду на той факт, що доросла людина повинна вживати близько 2,5 літрів чистої води в день, пити воду з-під крана небезпечно.

Сучасні тенденції все частіше і активніше проповідують здоровий спосіб життя, а значить і дотримання питного режиму.

Для того, щоб вирішить питання з доставкою бутильованої води по Києву необхідно звернутися в торговий дім «Кодацька вода».

 

Доставка питної води в місті Київ - ТД Кодацька вода

Особливості «Кодацької води»

Компанія, яка більше 20 років перебуває на українському ринку з продажу чистої, питної води, зарекомендувала себе, як надійного партнера з якісним продуктом.

Для очищення води використовується сучасна система, що включає сім етапів очищення і фільтрації.  Для ефективного результату по кожному процесу торговий дім використовує новітнє обладнання, привезене з європейських і американських країн.  Так, в системі очищення є два етапи механічного чищення, завдяки яким усуваються з рідини навіть найменші частинки розміром понад 1 мікрона.

За допомогою сорбції та мембранної фільтрації з води усуваються всілякі хімічні сполуки, яких не повинно бути у питній воді:

сполуки важких металів, пестициди, нітрати, солі та інші органічні сполуки.  Етап очищення карбон-блоком (спеціальним картриджем, заповненим активованим кокосовим вугіллям) дозволяє збалансувати смак води.

Два етапи дезинфікування води – за допомогою озонування і ультрафіолету – дозволяють знезаразити воду, усунувши бактерії, віруси і інші патогенні мікроорганізми.

 

Питна вода з доставкою в Києві від ТД Кодацька Вода

Доставка бутильованої води по Києву

  Доставка води користується попитом у:

 – приватних будинків і квартир – для щоденного пиття, приготування їжі.  Варто відзначити, що страви і напої, приготовані на очищеній воді, радують багатшим і насиченим смаком.

офісів, установ, підприємств.  Такий підхід керівництва до організації робочого процесу дозволяє збільшити працездатність колективу, поліпшити мікроклімат, а також знизити рівень стресів.  Адже склянка чистої води здатна підняти настрій, зняти дратівливість і головні болі.

Доставка води в бутлях може здійснюватися і в день замовлення.  Для цього воно повинне бути оформлене до 10:00. 

Замовлення на суму понад 300 гривень доставляють безкоштовно в межах міста.

 

Вода доставляється в полікарбонатних бутлях, які не змінюють склад води, а на довго зберігають її корисні властивості.  На кожному бутлі є штамп, на якому вказана дата розливу.

Тому споживачам легко стежити за термінами придатності води.

Замовити доставку бутильованої води (Київ) можна на сайті, заповнивши спеціальну форму «Замовити воду», а також зателефонувавши в компанію за нижве вказаним номером телефону:

 +38 (044) 531 45 45

Доставка бутильованої води (Київ) заощадить ваш час і допоможе подбати про здоров’я.

 

Приєднуйтесь до нас у соц.мережах:

     

0
Secured By miniOrange