Стежте за нами в соц.мережах

Доставка води в бутлях додому і в офіс в м. Київ

Доставка води в бутлях додому і в офіс в м. Київ

Доставка води в бутлях додому і в офіс в м. Київ –  викликана поганою якістю проточної води з-під крана і непридатністю її для вживання. У зв’язку з цим виникає необхідність покупки і доставки питної води в Києві та в його райони.

Варто враховувати, що систематичне вживання рідини в достатніх кількостях стабілізує роботу організму, а в робочих умовах також впливає на працездатність і продуктивність працівників. Таким чином, для підприємців це допоможе сприятливо впливати на інтелектуальний і фізичний режим своїх фахівців.

Крім того, що доставка бутильованої води в Київі – це вагомий внесок у людське здоров’я, так це ще й комфорт практично без зусиль. Все, що вам потрібно – набрати номер телефону компанії «Кодацька вода» або залишити замовлення на сайті. І вже через деякий час у вашому будинку або офісі не буде нестачі в цілющої рідини.

Ті, хто один раз спробував питну воду з бутлів ТД “Кодацька Вода”, не можуть відмовити собі в задоволенні вживати кришталево чисту, а також збагачений мікроелементами та мінералами. Така рідина не має запаху, але володіє м’яким і приємним смаком.

Одним з вагомих переваг доставки води в бутлях є те, що відсутня необхідність стояти в чергах в магазинах, самостійно організовувати доставку і підйом. Представник компанії «Кодацька вода» здійснить підвіз прямо під двері в зручне і заздалегідь обумовлений час.

Переваги доставки в бутлях:

– така вода має гарантію якості і відповідає всім санітарним нормам. Крім того, вона абсолютно безпечна для вживання дорослими і дітьми;

– насичення води мікроелементами (магній, іони кальцію та ін) і мінералами допомагає правильному функціонуванню людського організму, а також сприяє зміцненню імунітету. Крім того, така рідина вважається «живою» і енергетично повноцінної;

– великий термін зберігання. У середньому, зберігання води без втрати якості здійснюється протягом року (за умови, що бутель герметично запакований);

– полікарбонатні бутлі не виділяють шкідливих речовин у вміст, а також не проводять гази з зовнішнього середовища;

– купуючи великі об’єми води ви значно економите.

Крім того, спільно з доставкою питної води в Києві ви можете замовити супутні матеріали та обладнання – кулери, підставки для бутлів, помпи, одноразовий посуд, чай, кава, цукор і т. д. Крім цього наша компанія займається діагностикою і сервісним обслуговуванням обладнання для подачі води.

Купити рідину у власну тару можна у восьми пунктах продажу та розливу в Києві, або замовити на сайті, в розділі “Магазин”.

Доставка води в бутлях – це здоров’я вас, вашої сім’ї, колег без особливих зусиль і турбот.

 

Замовлення приймаються за телефоном:

044-531-45-45

 

Приєднуйтесь до нас у соц.мережах:

     

 

0
Secured By miniOrange