Стежте за нами в соц.мережах

ЕТАПИ ОЧИЩЕННЯ

нашої води 

На підприємстві “Кодацька вода” використовується одна з популярних систем очищення води, із застосуванням кращих сучасних технологій і комплектуючих від відомих виробників таких як DOW FILMTEC (США), HoneyWell (Німеччина), Екософт (Україна), R-CAN (Канада).

Основні етапи очищення води

1 Ступінь МЕХАНІКА – механічна очистка води при якій відділяються такі забруднення як пісок і іржа. Здійснюється вона за допомогою фільтра Aquafilter (Польща), з рейтингом фільтрації 10 мікрон, як правило, виготовленого з поліпропілену.

2 Ступінь СОРБЦІЯ – процес пом’якшення води і звільнення від важких металів, видалення заліза і марганцю, з використанням картриджного фільтра зі спеціального фільтруючого завантаження ECOMIX виробництва Екософт (Україна) або іонно обмінною смолою виробництва DOW FILMTEC (США).

3 Ступінь КАРБОН-БЛОК – картріджний фільтр з гранульованим кокосовим активованим вугіллям, який відрізняється високою ефективністю при дехлоруванні і деозонуванні води, очищення від механічних домішок, органіки, коригування смаку і запаху.

4 Ступінь МЕХАНИКА – Вода проходить повторний етап механічного очищення з використанням фільтра Big Blue 20с, але вже оснащеного картриджем з рейтингом фільтрації 1 мікрон.

5 Ступінь МЕМБРАНА DOW – фільтрації з використання високопродуктивної мембрани зворотного осмосу виробництва DOW FILMTEC (США). Технологія зворотного осмосу дозволяє максимально знизити вміст солей до 93%. Мембрана затримує токсичні метали, фториди, нітрити, нітрати, солі амонію та інші солі, пестициди, високомолекулярні органічні сполуки, бактерії і віруси.

6 Ступінь фінішне озонування – насичення води озоном перед входом на розливну машину, що надає воді дезінфікуючий властивості. Знезараження води озоном безпечніше хлорування. Озон не змінює кислотність води і зберігає її корисні властивості.

7 Ступінь ДЕЗІНФЕКЦІЯ ультрафіолету * – додатково використовуються ультрафіолетові лампи виробництва Sterilight (Канада) для контрольної очистки та нейтралізації мікробів.

 

Загальний аналіз якості води проводиться щотижнево профільними лабораторіями і контролюючими органами.

 

0
Secured By miniOrange