Currently set to Index
Currently set to Follow

Стежте за нами в соц.мережах

Придбати питну воду в Києві – ТД Кодацька Вода

замовити питну воду Київ

Замовити питну воду в Києві – ТД Кодацька Вода

Замовити питну воду (Київ), яку можна вживати без побоювання за власне здоров’я, хоче практично кожен киянин.  Торговий дім «Кодацька вода» пропонує якісну воду зі збереженою природною формулою в Києві.

Сьогодні говорити про якість водопровідної води вже не доводиться.  Новини рясніють заголовками про те, що вода має дивний колір, сторонній запах, нехороший смак, а також може містити дрібні частинки піску, іржі. На такій воді навіть готувати небезпечно для здоров’я, що вже говорити про щоденне вживання 2-2,5 літрів.

Дивно, але така проста і практично позбавлена ​​смаку вода відіграє найважливішу роль в хорошому самопочутті людини, впливає на міцність здоров’я.  Напевно, ви не раз помічали, що стаєте дратівливими, настрій змінюється в гіршу сторону, знижується працездатність, з’являються головні болі.  Але варто випити склянку чистої і свіжої води, як всі ці проблеми йдуть геть.  Крім того, вода сприяє загальному оздоровленню організму, змащуючи судини, беручи участь в обміні речовин і багатьох інших системах життєзабезпечення.

Купити воду в Києві сьогодні пропонують безліч компаній, і не дивно, з огляду на ситуацію з екологією, станом міських комунікацій.  Однією з таких компаній є торговий дім «Кодацька вода», яка вже понад 20-ти років займається дистрибуцією очищеної питної води.

Доставка бутильованої води в Києві

Компанія займається не тільки очищенням води, видобутої в свердловинах на глибині 295 і 310 метрів, але і доставляє її по місту.  Крім того, купити «Кодацьку воду» можна в спеціалізованих точках продажу в місті Київ.  Станом на початок 2021 року їхня налічується 8 – в Дніпровському та Оболонському районах міста.  До послуг клієнтів також інтернет-магазин, де можна купити супутні товари (чай, цукор, кава, одноразовий посуд, деякі інші товари).

Гордістю торгового дому є сама вода.  Для того, щоб клієнт залишився задоволений своїм вибором керівництво дбає про якість очисних заходів, закуповуючи новітнє українське і закордонне обладнання.  Так, для семи рівнів очищення води використовують: польські фільтри Aquafilter, український картріджний фільтр Екософт, американську іонно-обмінна смолу і мембрани зворотного осмосу DOW FILMTEC, канадські ультрафіолетові лампи і т.д.

В результаті клієнт отримує воду, яка не містить шкідливих домішок, важких металів, нітратів, пестицидів, зайвої кількості мінералів, а також не має сторонніх запахів і присмаків.  Такий продукт абсолютно нешкідливий навіть для малюків і людей із захворюваннями шлунково-кишкового тракту.  Воду можна замовляти, як для використання вдома, так і в офіси. Замовити воду в Києві можна в полікарбонатних бутлях (18,9 л), а також в особисту тару, в точках продажу, що здешевить покупку.

Якщо ваше замовлення дорівнює або перевищує суму 300 гривень, то доставка по столиці здійснюється безкоштовно. Також компанія надає сервісні послуги з діагностики та ремонту обладнання для розливу води.

 

Купити воду (Київ) в торговому домі «Кодацька вода» можна кількома способами:

 – залишивши заявку на сайті компанії;

– зателефонувавши по одному з номерів телефонів: +38 (044) 344 12 61;  +38 (067) 631 02 49 (Київстар).

Наші досвідчені менеджери нададуть детальну консультацію, зорієнтують по цінам, термінами доставки, а також допоможуть розрахувати необхідний для замовлення обсяг води.

Купити воду у ТД Кодацька Вода – означає подбати про здоров’я всіх членів сім’ї, а також про співробітників і клієнтів в офісі.

 

Приєднуйтесь до нас у соц.мережах:

     

0
Secured By miniOrange