Стежте за нами в соц.мережах

Замовити бутильовану воду з помпою в подарунок в Києві

Замовити бутильовану воду з помпою в подарунок в Києві

Замовити бутильовану воду з помпою в подарунок в Києві

– можна в торговому домі «Кодацька вода». Ми допоможемо Вам створити всі умови для того, щоб кожен день ви могли пити смачну і корисну воду.

У людському організмі відсоток води коливається в проміжку від 50% (у літніх людей) до 80% (у новонароджених). Для нормального функціонування всіх систем в людському організмі життєво необхідно відновлювати водний баланс.

Якість води з-під крана в мегаполісах якщо не задовільний, та напевно і сумнівна. Чого варті труби, яким вже більше 30 років. Вода, яка тече по таких трубах може нести в собі частинки піску, іржі, важких металів, бактерії, а також мати неприємний запах і смак.

 

Що ж робити в таких випадках? Кип’ятити? Відстоювати? Фільтрувати?

Ми рекомендуємо замовити бутильовану воду з помпою в подарунок в торговому домі «Кодацька вода».

Вже понад 19 років ми є постачальниками очищеної та води збагаченої для жителів Києва.

Завдяки сучасному обладнанню та новітнім технологіям – ми забезпечуємо високу якість життєво необхідного для людини продукту. Артезіанська води, видобута їх підземних джерел, зберігає свою природну структуру, проходячи всі етапи очищення.

В збагаченої бутильованої води перебуває досить багато корисних мінералів і мікроелементів (калій, магній, йод). Крім того, вживання такої води не викликає алергічних реакцій і дозволено до вживання навіть немовлятам.

На воді з бутлів можна готувати смачну і корисну їжу. Вона не змінює звичний смак продуктів, а тільки підкреслює, роблячи його більш насиченим.

Доставка води в Києві дозволить Вам не турбуватися про те, що запаси вже вичерпуються. У нас Ви можете підписати угоду на систематичний підвезення води в певний час. І таким чином завжди залишатися впевненим, що у Вашому будинку є вода.

Для своїх клієнтів ми запустили безкоштовну доставку води в бутлях по Києву.

Замовити бутильовану воду з помпою в подарунок можна не тільки будинок, але і в офіс.

Для того, щоб Ваш організм відчував себе бадьоро необхідно вживати достатню кількість рідини і в робочий час. Таким чином, можна підвищити продуктивність і ефективність трудового колективу. А з кулером, який має систему підігріву води, більше не буде потреби постійно кип’ятити чайник.

Крім того, у нас Ви можете придбти додаткове обладнання – кулери, стильні підставки під бутлі.

Також наша компанія надає послуги з сервісу, ремонту та санітарної чистки пристроїв для питної води.

Замовлення приймаються за телефоном:

044-531-45-45

Для того, щоб замовити бутильовану воду з помпою в подарунок, Вам потрібно зробити всього один дзвінок або кілька кліків на сайті.

 

Приєднуйтесь до нас у соц.мережах:

     

0
Secured By miniOrange