Стежте за нами в соц.мережах

Замовити воду в бутлях в Києві – ТД Кодацька Вода

 

Замовити воду в бутлях в Києві - ТД Кодацька Вода

 Замовити воду в бутлях в Києві – це можливість пити здорову і очищену воду кожен день.

А яку воду ви використовуєте щодня? З-під крана, кип’ячену, талу? А може Ви змушені її постійно фільтрувати? Чи купуєте і самі носите важкі баклажки з супермаркетів?

Якщо врахувати, що доросла людина повинна випивати близько 2-2,5 літрів води в день, то всі способи  доставки чистої води виявляються досить витратними.

Торговий дім «Кодацька вода» може усунути всі незручності і доставити Вам смачну і якісну бутильовану воду.

Для вирішення питання про поставку води на будинок або в офіс, Вам достатньо зробити один дзвінок або оформити замовлення на нашому сайті. І вода в бутлях в Києві буде на шляху до вказаною адресою.

Артезіанська вода, завдяки тому, що джерела знаходяться на великій глибині, сама по собі вже є чистою. Однак, перед тим, як потрапити в бутлі, проходить багаторівневе очищення, збагачення корисними мікроелементами і мінералами, озонування на наших виробничих потужностях. Для того, щоб до нашого замовника потрапляла якісна вода – ми використовуємо сучасне обладнання, та найкращі технології з Америки та Європи.

Щотижневий контроль якості продукції полягає в перевірці рідини спеціальними лабораторіями. Де аналізується ступінь очищення, склад води за допомогою мікробіологічного аналізу. Варто відзначити, що всі очисні та збагачувальні процеси побудовані таким чином, щоб вода зберігала свою природну структуру. На підставі експертиз ми отримуємо експертні сертифікати, які є підтвердженням високого рівня якості «Кодацька вода».

У воді містяться корисні для здоров’я людини речовини:

– магній;

– калій;

– натрій;

– йод і ін

Доставка води в бутлях в Києві здійснюється в полікарбонатній тарі. Головна її перевага полягає в тому, що вона не виділяє шкідливих речовин на вміст і максимально довго зберігає відмінних смак води і її корисні властивості.

Крім води у нас ви можете придбати супутні товари. Наприклад, чай, кава, цукор, одноразовий посуд для офісів, у розділі МАГАЗИН на нашому сайті.

Також ми пропонуємо таке устаткування, як:

– механічні і електричні помпи;

– кулери з системою нагріву води і без;

– підставки під пляшки і т. д.

Для того, щоб води в бутлях зберігала свої корисні властивості необхідна систематична санітарне очищення обладнання. Тому наші фахівці займаються також ремонтом і обслуговуванням обладнання. Навіть якщо воно було куплено не у нас.

Замовлення приймаються за телефоном:

044-531-45-45

Води в бутлях у Києві – перший крок на шляху до здорового способу життя! Зробіть цей крок з торговим домом «Кодацька вода».

Приєднуйтесь до нас у соц.мережах:

     

0
Secured By miniOrange