Currently set to Index
Currently set to Follow

Стежте за нами в соц.мережах

Де замовити чисту питну воду в бутлях в Києві

Питна вода з доставкою в Києві від ТД Кодацька Вода

Чисту питну воду в бутлях в Києві – можна замовити додому і в офіс

у торгового дому «Кодацька вода». Більше 20-ти років компанія займається не тільки продажем води, а й має власну очисну лінію.

Вживання достатньої кількості простої води – сьогодні не просто мейнстрім, але і важлива корисна звичка для власного здоров’я. Чиста питна вода – це запорука гарного самопочуття, настрою, а також міцного здоров’я та довголіття.

Довгі роки жителі столиці без побоювання щодня вживали водопровідну воду. Однак, як показують дослідження така вода не завжди має найкращі корисні властивості і хімічний склад, а також не завжди може похвалитися прозорістю та відсутністю додаткових негативних запахів і присмаків. Більш того, систематичне вживання такої води може викликати алергічні реакції, проблемами з сечовидільної системою і органами травлення.

Для того, щоб уникнути всіх цих проблем потрібно вживати чисту питну воду в бутлях (Київ).

 

Доставка питної води в місті Київ - ТД Кодацька вода

«Кодацька вода »стане оптимальним рішенням для тих, хто піклується про своє здоров’я. Сучасні очисні системи, висококваліфіковані професіонали, якісна артезіанська вода допомагають досягати найкращих результатів, які підтверджуються регулярними перевірками, а також сертифікатами якості міжнародного  зразка.

На сьогоднішній день компанія здійснює семирівневу очистку води. Для того, щоб позбавити воду від сторонніх домішок, таких як частинки піску, іржі та інших з’єднань – розроблені і впроваджені два етапи механічного очищення. Для того, щоб покращити смакові параметри води – також використовується окремий етап, за допомогою активованого вугілля з кокоса. Для усунення вірусів і бактерій – використовуються канадські ультрафіолетові лампи та озонування. На виході ми отримуємо надзвичайно смачну і чисту питну воду.

Для зручності транспортування і користування – вода розливається у великі бутлі, об’ємом 18,9 літрів. Кожен окремий бутель маркується, завдяки чому покупець може побачити дату розливу води. Технологи рекомендують відкритий бутель зберігати не довше 14 днів, а в запечатаному вигляді вода тривалий час (до 3-х місяців) може зберігати свої корисні властивості.

купить подставку под 2 бутля киев

 

Бутлі виготовляються з полікарбонату. Така тара має безліч переваг, а саме:

 – зносостійкість. В середньому, один бутель можна використовувати до 60 разів;

не виділяє шкідливих речовин в рідину, не вступає в реакцію з рідиною;

при впливі високих температур не несе шкоди ні навколишньому середовищу, ні вмісту;

можливість повторної переробки;

висока надійність матеріалу;

підходить для перевезення харчових продуктів і т.д.

Подставка настольная 2

Замовити чисту питну воду в бутлях в Києві можна в торговому домі «Кодацька вода» ви маєте можливість щодня, в тому числі і в святкові дні. При ранньому оформленні замовлення (до 10:00) можлива доставка день в день. Варто враховувати, що необхідно сплатити заставну вартість тари, яка становить 200 грн..

Для замовлень, оформлених на суму 300 гривень і більше діє безкоштовна доставка по столиці. Крім води можна замовити чай, кава, цукор в стіках, одноразовий посуд, що користується попитом серед офісів. Наші кур’єри заздалегідь обумовлюють терміни доставки, щоб вам не довелося вносити зміни в свої плани.

 

Чиста питна вода в бутлях в Києві у торгового дому «Кодацька вода» можна на сайті або за наступними номерами телефонів:

 + 38 (096) 270 66 33 (Київстар);

 + 38 (044 ) 531 45 45.

 

Приєднуйтесь до нас у соц.мережах:

     

 

 

0
Secured By miniOrange