Currently set to Index
Currently set to Follow

Стежте за нами в соц.мережах

Замовлення бутильованої води додому та в офіс в Києві

доставка бутильованої води київ

Замовлення бутильованої води додому та в офіс в Києві

– оптимальний варіант вирішення питання з питною водою для тих, хто не має часу, можливості, а може і бажання стояти в чергах в магазинах і носити тяжкі бутилі.

Сьогодні для підтримки здоров’я використовують велику кількість методів – від помірних фізичних навантажень, правильного харчування до вітамінів. Однак, не варто забувати про те, що чиста і якісна вода відіграє не останню роль у здоровому способі життя і відмінному самопочутті кожної людини.

Торговий дім «Кодацька вода» хоче подбати про ваше здоров’я і довголіття, пропонуючи продуманий до дрібниць сервіс по замовленню бутильованої води додому в Києві.

Артезіанська вода після ретельного очищення та фільтрації – упаковується в полікарбонатні бутлі, об’ємом 18,9 літрів. Це оптимальна кількість води для середньостатистичної сім’ї на тиждень. Кожен бутель має маркування, на якому вказана дата розливу вода. Варто зазначити, що вода у відкритому бутелі може зберігатися до двох тижнів, без змін складу і властивостей. Якщо бутель закритий, то він збереже всі свої корисні властивості більш тривалий період – до 3-х місяців.

Компанія «Кодацька вода» пропонує своїм покупцям продукт високої якості. Починаючи з 2001 року «Кодацька» забезпечує жителів столиці і регіону водою з відмінними смаковими і хімічними параметрами. Сім стадій очищення та збагачення роблять зі звичайної артезіанської води – воду з приємним і освіжаючим смаком. Така вода зберігає в собі всі корисні мінерали, які були дані їй природою.

 

де замовити воду для кулера київ

Переваги замовлення бутильованої води додому (Київ)

Безперечно, більшість сервісів і послуг покликані значно полегшити і спростити життя людини. Замовлення і доставка води додому не виняток. Так, роблячи замовлення бутильованої води в торговому домі «Кодацька вода» ви:

 – отримуєте якісний продукт, придатний для щоденного вживання незалежно від віку. Вода проходить сім стадій очищення: дві стадії механічної фільтрації для усунення частинок піску і іржі, стадія покращення смакових параметрів, за допомогою активованого вугілля з кокоса, а також дві стадії дезінфекції та оптимізація хімічного складу води.

економите свій особистий час;

залишаєте замовлення зручним для вас способом – заявка на сайті або за телефонним дзвінком. Наші менеджери приймають замовлення в будь-який день, без вихідних. Більш того, якщо ви встигнете оформити замовлення до 10:00, то доставка буде в цей же день.

економите гроші, адже вартість води, яку пропонує компанія нижче, ніж аналогічний товар на полицях в магазинах. Більш того, доставка в межах Києва безкоштовна (за умови замовлення суму від 300 гривень);

вибираєте зручний для себе графік доставки;

отримуєте замовлення точно в обумовлені терміни. Наші кур’єри приїжджають без запізнень (окрім випадків форс-мажорів), і вам не доведеться змінювати свої плани.

«Кодацька вода» придатна не тільки для щоденного вживання, але і для приготування страв і напоїв. Так, приготувавши їжу на очищеній воді, ви зможете насолодитися її натуральним смаком.

 

Доставка чаю, кави, одноразового посуду Київ

 

Крім води в торговому домі можна замовити супутні товари (цукор, чай, кава і т.д.), а також обладнання для подачі і розливу води: кулери, помпи, підставки, диспенсери і т.д.

Замовлення бутильованої води додому та і офіс в Києві – це можливість завжди мати під рукою здорову і смачну воду без зайвих турбот.

 

Ми чекаємо ваших дзвінків за наступними номерами телефонів:

 + 38 (096) 270 66 33 (Київстар) ;

 + 38 (044) 531 45 45.

 

Приєднуйтесь до нас у соц.мережах:

     

0
Secured By miniOrange