Currently set to Index
Currently set to Follow

Стежте за нами в соц.мережах

Безкоштовна Доставка Питної Води в Києві – Кодацька Вода

Питна вода з доставкою в Києві від ТД Кодацька Вода

Доставка Питної Води в Києві – від Торгового Дому Кодацька Вода

На жаль, Україна не може похвалитися відмінною якістю водопровідної води, яка була б придатна для щоденного вживання. Тому, жителі столиці та регіону все частіше замислюються про те, як забезпечити себе, свою сім’ю, своїх колег якісною питною водою.

Багато звертаються в спеціалізовані компанії, які займаються очищенням і доставкою води. Ось уже понад 20 років Торговий Дім Кодацька Вода – забезпечує значну частину киян корисною і смачною водою.

Сьогодні крім адресної доставки додому і в офіс торговий дім «Кодацька вода» має власні фірмові точки з продажу очищеної води.
8 спеціалізованих магазинів, що знаходяться в декількох районах столиці, дають можливість самостійно купити воду на розлив.

Однак, більшою популярністю серед жителів і гостей Києва користується послуга безпосередньої доставки води. І не дивно, адже, всю найважчу роботу замість клієнта робить підрядник, що значно вивільняє час для більш важливих справ, наприклад, на проведення часу із сім’єю.

Доставка питної води в місті Київ - ТД Кодацька вода

Чому «Кодацька вода» користується попитом у киян?

Щоденне вживання очищенної води обов’язково для відмінного самопочуття і здоров’я людини. Для того, щоб надати своїм клієнтам найкращий продукт з усіма корисними властивостями, торговий дім «Кодацька вода» запустив власну лінію очищення рідини, що дозволяє контролювати всі етапи фільтрації і збагачення води, а також самостійно нести відповідальність за кінечний результат.

Так, власна лінія очищення має сім етапів очищення, проходячи які артезіанська вода зберігає всі корисні властивості, дані їй природою. Для цього використовують два етапи механічної фільтрації води. На цих етапах відсіюються всі домішки і частинки, які не повинні бути присутніми в якісній питній воді: глина, пісок, іржа, грунт тощо.

Етапи роботи над хімічним складом води – це усунення з’єднань важких металів, зниження рівня солей, а також фільтрація води через спеціальний картридж, заповнені кокосовим активованим вугіллям для усунення невластивих природній питній воді запахів і присмаків.

Фінальними етапами вважаються дезінфекція та знезараження води за допомогою озону і ультрафіолету.

очистка воды киев кодацкая вода

 

На всіх етапах очистки використовується найкраще обладнання від провідних українських та світових виробників: фільтри Big Blue 20с, мембрана DOW FILMTEC (США), канадські ультрафіолетові лампи Sterilight і т.д.

Після проведення експертної процедури спеціалізованими і отримання спеціального сертифікату, що підтверджує якість води, рідина розливається в полікарбонатні бутлі, об’ємом 18,9 літра і доставляється клієнтам.

Питна вода від торгового дому «Кодацька вода» може сміливо використовуватися всіма віковими категоріями: від немовлят до людей похилого віку. Крім того, її можна не тільки вживати, заповнюючи щоденний питної раціон, але і готувати на ній страви і домашні напої. Така очищена вода зробить смак їжі більш яскравим, насиченим і чистим.

Питна вода (Київ) – це «Кодацька вода»! Відмінна якість, приємний сервіс і швидка доставка на європейському рівні.

Телефони для зв’язку:

 + 38 (044) 531 45 45 (для дзвінків з міського телефону);

 + 38 (096) 270 66 33 (Київстар);

 

Замовлення води для кулера в офіс в Києві, від ТД Кодацька Вода – це якісний сервіс і відмінна вода для вас і вашої сім’ї.

Доставка питної води в Києві – це швидко, зручно, та корисно!

 

Приєднуйтесь до нас у соц.мережах:

     

0
Secured By miniOrange