Currently set to Index
Currently set to Follow

Стежте за нами в соц.мережах

Доставка Бутильованої Води (води в бутлях) по Києву

Купити бутильовану воду по Акції в Києві - Кодацька Вода

Доставка бутильованої води (води в бутлях) по Києву

– це оптимальне рішення одного з найважливіших завдань для підтримки здоров’я людини. Київ, як столиця України і основний мегаполіс країни, на жаль, не може похвалитися відмінною якістю водопровідної води і її придатністю для щоденного пиття.

Відомо, що на якість води, її смакові параметри і властивості впливає безліч факторів. Наприклад, вихідний матеріал, тобто вода, яка подається на фільтруючі станції, якість очищення, стан водопровідних труб і інших міських комунікацій. Практично вся вода, необхідна для побутових потреб і для вживання в Києві береться з Дніпра, Десни та багатьох  відкритих водних джерел. Населення Києва і регіону постійно збільшується і не завжди очисні станції ефективно справляються з фільтрацією води. Так, жителі столиці не один раз ставали очевидцями водопровідної води різних забарвлень, запахів і ароматів.

Щоб забезпечити себе, свою сім’ю і колег якісної і здорової питною водою, варто скористатися послугою від торгового дому «Кодацька вода» – доставка води в бутлях по Києву.

Торговий дім «Кодацька вода» вже протягом 20 років – забезпечує киян і гостей міста смачною і якісною водою.Воду компанія бере з глибоких свердловин, деякі з них відрізняються артезіанської глибиною. Надалі вода проходить багаторівневу очистку і фільтрацію, щоб в бутлях клієнт отримував якісний продукт.

 

Питна вода з доставкою в Києві від ТД Кодацька Вода

 

Так, очищення, фільтрація і дезінфекція води полягають у наступних етапах:

два етапи механічного очищення, на яких вода позбувається частинок піску, іржі та інших елементів, які не повинні знаходиться у воді, придатної для пиття.

два етапи, на яких здійснюється роботи з фізичними та хімічними властивостями рідини. Відбувається пом’якшення води і позбавлення її від шкідливих для здоров’я сполук ртуті, свинцю, хрому і т.д., зниження відсотка вмісту солей і інших органічних і неорганічних сполук.

етап роботи над смаковими параметрами води – за допомогою спеціальної касети, заповненої активованим вугіллям з кокоса, нормалізується смак і запах води. Основною ознакою високої якості води – є відсутність всіляких присмаків і запахів. Бутильована вода від торгового дому «Кодацька вода» володіє саме такими параметрами.

два етапи дезінфекції. Не секрет, що в воді можуть міститися хвороботворні і патогенні мікроорганізми. Так, іноді води викликає алергічні реакції, іноді розлади травної системи, а іноді і більш серйозні захворювання, пов’язані з системою виділення. Щоб уникнути таких проблем у клієнтів торгового дому «Кодацька вода» використовується озонування та дезінфекція рідини ультрафіолетовими променями.

 

купить подставку под 2 бутля киев

 

Для зручності клієнтів – вода розливається в полікарбонатні бутлі об’ємом 18,9 літра. Варто відзначити, що клієнт додатково оплачує заставну вартість тари.

Доставка бутильованої води по Києву здійснюється безкоштовно, за умови замовлення на 300 і більше гривень.

Менеджери компанії можуть прийняти ваше замовлення щодня, включаючи вихідні та святкові дні. Для тих, хто оформить своє замовлення до 10:00 ранку можлива доставка в цей же день. Крім води в бутлях – клієнти можуть замовити доставку і супутніх товарів – чай, кава, цукор, одноразовий посуд та інші господарські товари, в розділі МАГАЗИН, на сайті компанії.

Доставка бутильованої води по Києву можлива, як для квартир та будинків, так і в офіси!

Не упустіть свою можливість стати трішки здоровіше з торговим домом «Кодацька вода».

 

точки продажу води Київ

Замовити воду та супутні товари – ви зможете за телефонами:

+38 (044) 531 45 45

+38 (096) 270 66 33 (Київстар)

 

Приєднуйтесь до нас у соц.мережах:

     

 

0
Secured By miniOrange