Currently set to Index
Currently set to Follow

Стежте за нами в соц.мережах

Доставка питної води в Києві від Торгового Дому Кодацька Вода

Питна вода з доставкою в Києві від ТД Кодацька Вода

Доставка води в Києві

– стає все більш популярною і затребуваною послугою серед мешканців столиці.  І не дивно, адже кожен прагне подбати про своє здоров’я і здоров’я своїх близьких, рідних, та колег.

Достатнє вживання води протягом дня – обов’язкова умова здорового способу життя, нормального функціонування життєво важливих систем організму, а також запорука гарного настрою і самопочуття.

У зв’язку з тим, що якість водопровідної води в столиці і околицях залишає бажати кращого, а в офісних приміщеннях часто відсутня центральна подача води – доставка води в Києві – логічне і оптимальне рішення!

Торговий дім “Кодацька вода” – підприємство, яке стоїть на сторожі вашого здоров’я, пропонуючи своїм клієнтам якісну, здорову і життєво важливу рідину для організму.  Протягом 20-ти років компанія забезпечує жителів української столиці питною водою в бутлях і на розлив.  Сьогодні торговий дім має власну очисну систему, яка складається з найкращих комплектуючих.  Устаткування закуповується як у провідних зарубіжних компаній (США, Польща, Канада), так і у кращих національних підприємств.

Особливості очищення “Кодацької води”

Комплекс очисних заходів включається сім етапів, за допомогою яких до клієнта потрапляє ідеальна за своїми хімічними, фізичними і смаковим параметрам вода.

 

Так, основними етапами є:

  1. Два рівня механічної фільтрації, для усунення чужорідних елементів.
  2. Сорбція і мембранне очищення води – для видалення сполук важких металів, органіки, оптимізацій солей.
  3. Етап оптимізації смакових параметрів, за допомогою блоку з активованим кокосовим вугіллям – допомагає домогтися ідеального смаку і прибрати зайві запахи.
  4. Два етапу знезараження, на яких за допомогою озонування та ультрафіолетового випромінювання вбиваються патогенні мікроорганізми, віруси і бактерії.

Таким чином, торговий дім “Кодацька вода” не тільки очищає, оптимізує хімічний склад, покращує смакові параметри, але і максимально зберігає природну формулу води, а також її корисні властивості для здоров’я людини.

 

Купити бутильовану воду по Акції в Києві - Кодацька Вода

Особливості доставки “Кодацької води” по Києву

Воду від торгового дому можна купити в спеціалізованих точках продажу, яких на даний момент в Києві є 8, а також замовивши доставку води по Києву.

Доставка води (Київ) здійснюється в полікарбонатних бутлях об’ємом 18,9 літра.  При першому замовленні варто враховувати, що заставна вартість за тару оплачується окремо.  Одним з переваг замовлення доставки води в торговому домі “Кодацька вода” є можливість отримання замовлення в день його оформлення.  Єдиною умовою для здійснення такої процедури є оформлення замовлення до 10:00.

Менеджери компанії працюють і приймають замовлення щодня, навіть у вихідні та святкові дні.  Крім води у нас ви можете замовити і інші товари з нашого магазину (чай, кава, цукор, господарські товари, одноразовий посуд).  Додатковий асортимент доставляється разом з основним замовленням, і доставка окремо не оплачується.  Замовлення, сума яких становить 300 гривень і більше доставляються безкоштовна.  Якщо замовлення на меншу суму, то доставка по Києву становитиме лише 50 гривень.  Ознайомитися з умовами та вартістю доставки за межі міста можна у наших фахівців.

 

Доставка чистой воды Акция в Киеве

Замовити доставку води можна залишивши заявку на сайті, а також зателефонувавши по одному з телефонів:

 +38 (044) 531 45 45

 +38 (096) 270 66 33 (Київстар)

 

Доставка води (Київ) від Торгового дому “Кодацька вода” – просте вирішення нагальної проблеми.

 

Приєднуйтесь до нас у соц.мережах:

     

0
Secured By miniOrange