Currently set to Index
Currently set to Follow

Стежте за нами в соц.мережах

Замовити Питну Воду для Кулера в Києві – Кодацька Вода

Придбати бутильовану воду у Києві від ТД Кодацька Вода

Замовлення води для кулера на дом (Київ)

– це послуга, що дозволяє без проблем забезпечити свою сім’ю і рідних смачною і очищеною питною водою.

 

Сьогодні наявністю кулера в будинку або квартирі вже нікого не здивує.  Такий функціональний пристрій допомагає просто і без особливих зусиль набрати воду в стакан або навіть в чайник.

Вживання чистої води – одне з найважливіших умов міцного здоров’я, гарного самопочуття і настрою.  Дієтологи і лікарі рекомендують систематично вживати не менше двох літрів якісної води для дорослої людини щодня.  Такий обсяг води буде сприяти поліпшенню обміну речовин, харчування клітин, а також виведенню токсинів і продуктів життєдіяльності з організму.

Головним завданням для власників кулерів є своєчасна заміна бутлів.

 

Доставка бутильованої води в Києві

Допомогти швидко замінити порожній бутель на повний, або мати кілька запасних бутлів з очищеною водою допоможе торговий дім “Кодацька вода”.

Компанія “Кодацька вода” вже більше 20-ти років займає лідируючі позиції на ринку по очищенню і доставки питної води в Києві. Для того, щоб клієнти компанії могли отримувати якісний продукт компанія придбала  власну систему очищення води, яка складається з семи послідовних етапів.

До цього числа входять і етапи механічного очищення води, завдяки яким з води усуваються навіть найменші частинки, які не повинні знаходиться в якісній питній воді.  За допомогою різноманітних фільтрів, картриджів і мембран вода очищається від небезпечних хімічних сполук, хвороботворних мікроорганізмів, і має відмінний смак.

Також для очищення використовуються ультрафіолетові лампи та озонування в якості дезінфекції.  Тому зробивши замовлення води для кулера на будинок (Київ) в торговому домі “Кодацька вода”, ви можете бути впевнені, що до вас в будинок потрапить сертифікована вода.

Щотижневі перевірки рівня якості води профільними компаніями свідчать про високий рівень виробництва і якості кінцевого продукту, який відповідає не тільки національним, а й міжнародним стандартам.

 

Заказать воду для кулера на дом в Киеве

Клієнти компанії “Кодацька вода” стверджують, що така вода придатна не тільки для пиття, але і для приготування страв і напоїв.  Завдяки чому страви не мають сторонніх присмаків і запахів.

Здійснити замовлення води для кулера на будинок (Київ) можна як на нашому сайті, так і в телефонному режимі.  Кваліфіковані менеджери компанії нададуть повну консультацію, включаючи дані про вартість продукту, умови та строки доставки, а також допоможуть розрахувати необхідний обсяг води і кількість бутлів.

Телефони для зв’язку:

 +38 (044) 531 45 45 (для дзвінків з міського телефону);

 +38 (096) 270 66 33 (Київстар);

Замовлення води для кулера на будинок в Києві в торговому домі “Кодацька вода” – це якісний сервіс і відмінна вода для вас і вашої родини.

 

Приєднуйтесь до нас у соц.мережах:

     

 

0
Secured By miniOrange