Стежте за нами в соц.мережах

Доставка питної води в місті Київ – ТД Кодацька вода

Доставка питної води в місті Київ - ТД Кодацька вода

Доставка питної води в місті Київ – ТД Кодацька вода  допоможе вирішити одну з нагальних проблем людини – щоденне поповнення водного балансу в організмі. Пити чисту і корисну воду так само важливо, як і правильно харчуватися, займатися фізичними навантаженнями і щодня перебуває на свіжому повітрі.

Доставка води в офіс йди додому – варіант для тих, хто серйозно ставиться до свого здоров’я і готовий делегувати це питання компаніям, які займаються доставкою бутильованої води в Києві.

Однією з таких компаній є «Торговий дім «Кодацька вода». Починаючи з 2001 року жителі Києва можуть отримувати корисну, збагачену мінералами і мікроелементами, а головне очищену і знезаражену воду.

Рідина проходить багаторівневу систему очищення, де усуваються не тільки частинки піску, іржі, важкі метали, але і небезпечні бактерії, такі як кишкова паличка. Вода з трубопроводу може привести не тільки до отруєння, але і до алергічних реакцій. До того ж, страви та напої, приготовані на проточній воді, не можуть повною мірою передати смак і аромат їжі. А нашу воду можна пити незалежно від віку людини.

Можливо з часом Україна доживе до тих часів, коли вода, що тиче з-під крана буде придатна для пиття навіть у сирому вигляді. А поки що ми далекі від міжнародних стандартів, то доставка питної води у Києві стане оптимальним рішенням поповнення запасів рідини будинку.

До переваг доставки води в бутлях можна віднести:

– приємний і м’який смак води, відсутність запаху;

– зручна тара, яка підходить як для установки на кулер, так і для інсталяції механічної або електричної помпи;

– адекватна ціна;

– «Кодацька вода» доставляє воду в межах Києва;

– наші менеджери допоможуть розрахувати необхідну кількість та літраж для доставки води в офіс, додому;

– замовлення можна зробити на сайті в кілька кліків,  у розділі МАГАЗИН, що значно спрощує процедуру;

– якщо ви хочете, щоб воду доставили вам сьогодні, то встигніть зробити замовлення до 10:00.

«Кодацька вода» гарантує вам високу якість продукції, так як щотижня вся вода проходить тестування на відповідність фізичним, хімічним і мікробіологічними показниками.

Також варто відзначити, що бутлі виготовлені з полікарбонату – безпечного матеріалу, який згідно з експертизою ВООЗ не виділяє хімічних речовин в рідину. Однак, при цьому не варто забувати про систематичну санітарну чистку бутлів, яку теж може надати компанія «Кодацька вода». Крім цього, компанія займається діагностикою і ремонтом устаткування (кулери і т. д.) навіть якщо воно було куплено в інших представників.

Доставка питної води по Києву вже давно перестала бути примхою багатих і стала необхідністю для тих, хто дорожить своїм здоров’ям і хоче вживати рідину, корисну для здоров’я.

 

Замовлення приймаються за телефоном:

044-531-45-45

Приєднуйтесь до нас у соц.мережах:

     

0
Secured By miniOrange