Стежте за нами в соц.мережах

Доставка води Київ від компанії “Кодацька Вода”

Доставка води Київ від компанії "Кодацька Вода"

Доставка води Київ від компанії “Кодацька Вода” – послуга для тих, хто хоче пити якісну та чисту воду в будь-який час доби. Доставка води в бутлях додому, доставка води в офіс виведе ваше життя на новий рівень.

Якість води, яка тиче з-під крана давно вже викликає сумніви. Нерідко висновки санітарних експертиз говорять про те, що таку воду не те що не можна вживати у сирому вигляді, але і небажано використовувати її для приготування їжі.

Стан водопровідних труб в м. Київ – залишає бажати кращого, а заходів, що проводяться місцевою владою для очищення джерел недостатньо. Крім того, не варто забувати про те, що рідина може містити домішки важких металів (свинець, мідь, сурма, нікель та ін), частинки іржі і піску, кишкові палички та інші шкідливі бактерії. Вживання такої рідини може викликати алергічні реакції, отруєннями та інших небажаних наслідків. Доставка води в Києві від торгового дому «Кодацька вода» допоможе усунути проблеми з водою для пиття.

Протягом 19 років компанія займається очищенням води і доставкою в Києві. Систематично проводить модернізацію та удосконалення систем очищення. Для цього використовується обладнання від провідних європейських і американських фірм.

Також до переваг замовлення і доставки бутильованої води в Києві можна віднести:

– 7 рівнів очищення;

– насичення озоном і її знезараження;

– гарантія якості;

– можливість доставки питної води (Київ) в офіс та додому;

– своєчасна і швидка доставка;

– можливість придбання у восьми пунктах продажу та розливу. Також існує опція придбання у власну тару, що зменшує загальну вартість товару;

– якісне обслуговування, орієнтоване на клієнта;

– можливість створення замовлення на сайті в кілька кліків, в розділі МАГАЗИН;

– різноманітні акції та пропозиції;

– доставка супутніх товарів і продуктів (чай, кава, одноразовий посуд та ін).

Для того, щоб розрахувати необхідну кількість води для замовлення варто виходити з 1,5-2 літрів чистої рідини на дорослу людину. Найбільш оптимальним варіантом стане не просто чистота води, але й корисна. «Кодацька вода» збагачує рідина корисними мінералами та мікроелементами. Це означає, що вживати її можна без вікових обмежень.

Не варто забувати, що вода є одним з найважливіших джерел здоров’я, а також основою гарного тіла. Багато жителів Києва викроюють час на тренажерні зали, забуваючи про те, що схуднути можна за допомогою води навіть на робочому місці.

Крім підвезення питної води наша компанія здійснює обслуговування, санітарну обробку і ремонт кулерів та іншого обладнання.

Вживання чистої і корисної H2O повинно стати доброю звичкою кожної людини.

Доставка води Київ – це комфорт вашого життя і ефективна робота офісу.

Замовлення приймаються за телефоном:

044-531-45-45

Приєднуйтесь до нас у соц.мережах:

     

0
Secured By miniOrange