Currently set to Index
Currently set to Follow

Стежте за нами в соц.мережах

Доставка Питної Очищеної Води + Акція “Помпа в подарунок” в Києві

де замовити воду для кулера київ

Доставка Питної Очищеної Води + Акція “Помпа в подарунок”

– це подвійне комбо від торгового дому “Кодацька вода”.

Ідеальний набір послуг, щоб клієнту було зручно користуватися смачною і очищеної водичкою.

Якщо ви вже давно думаєте про те, що пора б перестати пити водопровідну воду, яка, до слова, може накоїти чимало лиха у вашому організмі, то зараз саме час скористатися вигідною пропозицією і познайомитися з “Кодацької водою”.

Компанія з 2001 року зарекомендувала себе не тільки, як надійного постачальника води в Києві та регіоні, а й як відповідального очищувача води. Для того, щоб контролювати процес на всіх етапах, торговий дім встановив власну очисну лінію, яка на даний момент включає в себе сім етапів: механічної очистки (2 етапи), сорбції, коригування смакових і ароматичних параметрів, фільтрація мембраною зворотного осмосу, дезінфекція (озонування і ультрафіолетове випромінювання).

Водичка, що пройшла всі етапи, обов’язково перевіряється спеціальними організаціями, після чого видається висновок про придатність її вживання в щоденному раціоні.

Доставка чистой и вкусной воды в Киеве - ТД Кодацкая Вода

Для зручності транспортування вода розливається в спеціальні полікарбонатні бутлі, склад матеріалів виготовлення яких якраз призначена для таких цілей. Кожен бутель має маркування, де вказано дату розливу води. Тому, ви завжди самостійно зможете стежити за свіжістю рідини.

Доставка по Києву може здійснюватися до будинку, чи квартири, або в офіс. Якщо сума замовлення дорівнює або перевищує 300 гривень, то доставка здійснюється за рахунок торгового дому “Кодацька вода” і для клієнта абсолютно безкоштовна. Також у компанії є власний автопарк, що дозволяє максимально прискорити процес доставки.

Механічна помпа для розливу і подачі води – це ідеальне бюджетне рішення, яке полегшить процес пиття очищеноъ води.

Заказать бутилированную воду с помпой в Киеве в подарок

Крім води в інтернет-магазині торгового дому ви можете купити супутні товари: гарячі напої (чай, кава), цукор, одноразовий посуд, а також інші господарські товари.

 

Замовити очищену воду з доставкою додому або в офіс можна на офіційному сайті компанії, або зателефонувавши по номеру:

 + 38 (044) 531 45 45;

Доставка води і акція “Помпа в подарунок” – та спеціальна пропозиція лояльності, за яку ви полюбите “Кодацьку воду”!

 

Приєднуйтесь до нас у соц.мережах:

     

0
Secured By miniOrange