Currently set to Index
Currently set to Follow

Стежте за нами в соц.мережах

Доставка Питної Води в офіс по Києву – Кодацька Вода

Доставка чистой воды Акция в Киеве

Доставка Питної Води в офіс по Києву – Кодацька Вода

 – практичне і вигідне рішення для турботи про ваш колектив. Мінімум вісім годин в день, а це третина доби, людина проводить на роботі. Відповідно, крім обіду, необхідно дотримуватися і питний режим. А щоб дотримуватися його в офісах столиці необхідна чиста вода.

 

Не секрет, що водопровідна вода в головному місті України, м’яко кажучи, “так собі”. В такому випадку, щоб задовольнити питні потреби людини варто організувати доставку питної води в офіс.

Торговий дім “Кодацька вода” вже тривалий час забезпечує столичні офіси очищеною, та смачною водичкою, придатної для щоденного пиття.

де замовити воду для кулера київ

5 причин замовити доставку питної води в офіс в торговому домі “Кодацька вода”

  1. Очищена вода відповідає міжнародним і національним стандартам. Власна очисна лінія, яка складається із закордонних комплектуючих – дозволяє проводити очищення і фільтрацію на найвищому рівні. Систематичні перевірки профільними організаціями – підтверджують відмінну якість води. Так, вода має оптимальний склад солей, не має сторонніх запахів і присмаків, не містить сполук важких металів, бактерій, вірусів, мікробів і інших небезпечних для здоров’я людини мікроорганізмів.
  2. Вода, яка зберегла всі корисні властивості, дані їй природою. Не дивлячись на всі стадії очистки та фільтрації (а їх сім), водичка зберігає не тільки корисні властивості, але і природну формулу.
  3. Швидка доставка на авто з власного автопарку. Доставка питної води по Києву працює, як швейцарський годинник. Одним із бонусів доставки – є можливість отримання замовлення в день його оформлення (за умови, що угода була укладена до 10:00). Доставка є безкоштовною для тих, чиї замовлення дорівнюють, або перевищують суму в 300 грн.
  4. Обслуговування техніки для розливу води. Для зручності розливу і подачі води в офісах найчастіше використовуються кулери, диспетчери, підставки, помпи та інше обладнання. Торговий дім “Кодацька вода” має власний штат майстрів, які діагностують і усунуть вашу проблему з даними приладами.
  5. Інтернет-магазин супутніх товарів. Досить зручно, разом з доставкою води замовляти і супутні товари: чай, кафе, цукор, одноразовий посуд, господарські товари. Доставка цих товарів спільно з питною водою здійснюється безкоштовно.

 

точки продажу води Київ

Телефонуйте – а ми доставимо!

 + 38 (044) 531 45 45

 

Доставка питної води в офіс – просто з “Кодацької водою”.

 

Приєднуйтесь до нас у соц.мережах:

     

0
Secured By miniOrange