Currently set to Index
Currently set to Follow

Стежте за нами в соц.мережах

Доставка води в офіс в Києві – Кодацька Вода

доставка воды в офис киев

Доставка води в офіс в Києві

дозволяє забезпечити трудовий колектив, клієнтів, партнерів якісною, та смачно питною водою

 

На жаль, більшість офісних будівель столиці або зовсім не мають центрального водопроводу, або якість води залишає бажати кращого і така вода придатна тільки для технічних цілей.

Вирішити питання з питною водою в столичних офісах допоможе торговий дім “Кодацька вода”.  Крім безпосередньої доставки бутлів з питною водою, компанія займається і очищенням цього продукту.  Сучасне обладнання, комплектуючі з США, Польщі, Канади, провідних українських виробників дозволяє забезпечити високу ступінь очищення води, при цьому повністю зберігши природну формулу води і її корисні властивості.

очистка воды киев кодацкая вода

Для того, щоб клієнти пили якісну і здорову воду, компанія здійснює семіетапную очищення артезіанської води:

  1. Два етапи механічного очищення різними картриджами з пропускною спроможністю до 1 мікрона.
  2. Етапи роботи над хімічним складом рідини (сорбація і мембранне очищення) усувають сполуки важких металів, знижують відсотки вмісту солей, токсичних з’єднань.
  3. Етап карбон-блоку дозволяє покращити смак води і прибрати будь-який запах.
  4. Етапи дезінфекції (за допомогою ультрафіолету і озонування) ставлять фінальну крапку в очищенні води, усуваючи патогенні мікроорганізми, віруси і бактерії.

Таким чином, “Кодацька вода” не тільки абсолютно безпечна, а й корисна для щоденного вживання людиною.

де замовити воду для кулера київ

Доставка замовлення води в офіс (Київ) здійснюється полікарбонатною тарою, об’ємом 18,9 літрів.  Кожен бутель має маркування із зазначеною датою розливу води.

Варто враховувати, що заставна вартість кожного бутля оплачується окремо.

Крім замовлення питної води в офіс в Києві можна замовити і супутні товари.  Наприклад, чай, кава, цукор, одноразовий посуд та інші господарські товари.  В якості заохочення замовлень компанія “Кодацька вода” пропонує безкоштовну доставку в межах міста для замовлень від 300 гривень (включаючи супутні товари).  Також в компанії “Кодацька вода” можна замовити і сучасне обладнання для розливу та подачі води (кулери, помпи, диспансери).  В асортименті є кулери з підігрівом води, що особливо актуально для офісів.  На такій воді з легкістю можна приготувати гарячі напої (чай і каву) без використання чайника.

Одним з переваг компанії є можливість отримання замовлення води в офіс в Києві в день оформлення (по умови, що замовлення оформлене до 10:00).

 

Замовлення доставки води в офіс (Київ) здійснюється через сайт компанії і через дзвінок за наступними телефонними номерами:

 +38 (044) 531 45 45 (міський телефон);

 +38 (096) 270 66 33 (Київстар);

 

При виникненні питань менеджери компанії нададуть повну консультацію і відповіді на всі питання.

Доставка води в офіс в Києві – це швидко, просто і недорого!

 

Приєднуйтесь до нас у соц.мережах:

     

0
Secured By miniOrange