Currently set to Index
Currently set to Follow

Стежте за нами в соц.мережах

Ремонт, Обслуговування, Очищення Кулерів для Води в Києві

санитарная обработка куллера воды в киеве

Ремонт, обслуговування і очищення кулерів для води в Києві

знадобитися тим, хто щодня користується розливом питної води вдома або в офісі.

 

Будь-який пристрій, який пов’язаний зі зберіганням або роздачею продуктів харчування – повинен проходити систематичну і регулярне чищення.  Незалежно від того, де стоїть апарат для подачі води, збігом часу він забруднюється і стає осередком патогенних мікроорганізмів, які впливають не тільки на сам агрегат, але і на смак, запах, а також якість води.  Пил, накип, сольові відкладення можуть стати серйозними перешкодами в дотриманні питного режиму.

Гумові з’єднання в кулерах і інших пристроях, оброблювані спеціальними розчинами для еластичності, при відсутності санітарної чистки, можуть стати розсадниками бактерій, і вода почне «цвісти».

обслуговування ремонт кулерів у Києві

Кулери, які не проходять систематичну санітарну обробку:

– довше нагрівають воду, збільшуючи витрати електроенергії;

– змінюють смак води;

– схильні до протікання і іншим поломок.

Для вирішення і запобігання перерахованих вище проблем необхідно здійснювати обслуговування і чистку кольорів для води.  Торговий дім «Кодацька вода» крім очищення і доставки питної води пропонує ремонт, обслуговування та чистку кольорів для води в Києві. Детальну інформацію за цими послугами – ви зможете знайти за цим посиланням.

Команда фахівців торгового дому «Кодацька вода» обслуговує обладнання, навіть те, яке було придбано в інших магазинах.  Санітарна чистка або ремонт здійснюється як на місці (у клієнта вдома або в офісі), так і в спеціальній нашій майстерні.  Місце надання сервісних послуг, а також терміни залежать від стану обладнання та складності ремонту.

Перед будь-яким ремонтом здійснюється обов’язкова діагностика обладнання.  А всі ремонтні заходи узгоджуються з клієнтом до початку робіт.

 

ремонт кулеров для води в Києві

 

Найбільш часті послуги, які потрібні кулерам по розливу питної води:

– заміна краників;

– заміна електронних плат;

– заправка Креоном;

– заміна трубок і патрубків;

– заміна тенів;

– заміна датчиків;

– заміна баків для води і т.д.

 

Санітарна обробка кулера передбачає собою  роботу в кілька етапів, а саме:

попередня діагностика пристрою на предмет поломок, ретельне миття всередині і зовні, зовнішня і внутрішня дезінфекція, усунення накипу із стінок ємності для гарячої води, а також з нагрівального елементу, промивка і очистка сполучних трубок, прогін питної води по системі.

Профілактична комплексна очистка пристроїв для подачі води повинна здійснюватися не рідше одного разу на 6-8 місяців.  Таким чином, ви не лише збережете якість води, але і техніку від поломок.

Дізнатися орієнтовні ціни на ремонтні або сервісні роботи можна на сайті в цьому розділі або у менеджерів компанії.  Однак, варто враховувати, що це не остаточна вартість, підсумкову ціну називає майстер після детальної діагностики.

 

обслуговування кулерів для води в києві

 

Дізнатися більш детальну інформацію або замовити послуги з ремонту, обслуговування та чищення кулерів для води в Києві можна за нижче вказаним номером телефону:

 +38 (044) 531 45 45;

Ремонт, обслуговування і чищення кулерів для води в Києві від Торгового Дому Кодацька Вода – одне рішення багатьох проблем!

 

Приєднуйтесь до нас у соц.мережах:

     

0
Secured By miniOrange