Currently set to Index
Currently set to Follow

Стежте за нами в соц.мережах

Доставка води додому або в офіс в Києві – Кодацька Вода

доставка воды киев на дом

Доставка води додому або в офіс в Києві

– запит в пошуковій системі, який стає все більш популярним.  Більшість жителів столиці завжди хочуть заощадити свій час, нерви та кошти, замовивши доставку воду додому, або в офіс.

Жителі столиці постійно знаходяться в пошуках якісного постачальника питної води, щоб забезпечити свою сім’ю і рідних, або колег по роботі – якісно, чистою та смачною водою, для щоденного вживання.

Не секрет, що є те, без чого людина може прожити лише кілька днів.  Так, без повітря – це будуть лише кілька хвилин, без їжі – кілька тижнів, а без води – до десяти днів.  Завдяки воді, яку щодня вживає людина, клітини організму отримують енергію і кисень, тіло позбавляється від шлаків і токсинів.  Вода сприяє зняттю стресу, роздратування, депресії, поганого настрою, натомість покращуюється працездатність, продуктивність і мікроклімат в суспільстві.  Говорити про корисні властивості питної води можна багато.  А ось де знайти компанію, яка займається очищенням, продажем і доставкою води додому в Києві ви дізнаєтеся нижче.

 

 “Кодацька вода” – здоров’я на довгі роки!

 

доставка воды киев на дом

 

Торговий дім “Кодацька вода” почав свою діяльність в 2001 році.  І ось вже більше 20-ти років користується повагою і популярністю серед жителів столиці.  На сьогоднішній день компанія займається не тільки доставкою бутильованої води в межах міста і за її межами, а й має власні точки продажу, які знаходяться за адерсами:

location-icon  вул. Тростянецька, 53 (Славгородська)

location-icon  вул. Лариси Руденко, 8

location-icon  просп. Героїв Сталінграда, 13

location-icon  вул. Декабристів, 9

location-icon  вул. Бориса Гмирі, 1/2

location-icon  Харьківське шоссе, 152 к.2

location-icon  Оболонський проспект, 14

location-icon  вул. Драгоманова, 5

 

В основі системи очищення води лежить багаторівнева модель, яка за допомогою передового закордонного та вітчизняного обладнання, дозволяє отримувати високоякісний продукт, доступний жителям і гостям мегаполісу.

 

очистка воды киев кодацкая вода

На етапах очистки здійснюються такі процедури:

  1. Два етапу механічного очищення рідини від всіляких частинок, які мають розмір понад один мікрон. Ви можете бути впевнені, що в вашій склянці НЕ буде піску або елементів іржі.
  2. Для того, щоб ви не вживали всю таблицю Менделєєва існують етапи сорбації та фільтрації зворотноосмотичною мембраною. На цих етапах з рідини усуваються зайві солі кальцію, магнію, калію, з’єднання важких металів (свинець, мідь, нікель, ртуть і т.д.).
  3. На етапі “Карбон блок” (спеціальний картридж з кокосовим вугіллям) регулюється смак води, таким чином, щоб водичка не мала не властивих їй неприємних особливостей.
  4. На етапах дезінфекції – озонування і ультрафіолету – вода позбавляється від різних бактерій, мікробів і інших патогенних мікроорганізмів.

Якість води щотижня підтверджується лабораторними перевірками і висновками санітарно-епідеміологічних експертиз.  “Кодацька води” повністю відповідає національним та міжнародним стандартам.

Доставка вода додому та в офіси в Києві

Така опція користується великим попитом.  По-перше, це зручно.  По-друге, якщо замовлення на суму понад 300 гривень, це БЕЗКОШТОВНО.

До того ж, якщо ви ЗРОБИЛИ ЗАМОВЛЕННЯ до 10:00, то отримати своє замовлення можна ПРОТЯГОМ КІЛЬКОХ ГОДИН.

Якщо ви не знаєте який обсяг води вам замовити, то ви можете вибрати мінімальну кількість для ознайомлення з продуктом (один або два бутля) або ж наші менеджери зорієнтують вас в необхідній кількості, в залежності від кількості членів вашої родини, або кількості колег по роботі.

 

де замовити воду для кулера київ

 

Для оформлення доставки води додому по Києву – необхідно зробити замовлення на сайті в, розділі “Замовити воду” або по нижче вказаному телефону:

 +38 (044) 531 45 45;

Доставка води додому по Києву від Торгового Дому “Кодацька вода” – це просте рішення для підтримки, а може, і поліпшення вашого здоров’я!

 

Приєднуйтесь до нас у соц.мережах:

     

 

0
Secured By miniOrange