Currently set to Index
Currently set to Follow

Стежте за нами в соц.мережах

Доставка води додому і в офіси в Києві – від ТД Кодацька Вода

Доставка бутильованої води в Києві

Доставка води додому і в офіси в Києві

Доставка води в Києві – це сучасний сервіс доставки одного з найбільш важливих ресурсів для здоров’я людини.

Жителі мегаполісів і великих міст України вже давно звикли до того, що воду з-під крана вживати не тільки небажано, але й небезпечно.

І хоча комунальні служби стверджують, що водопровідна вода відповідає всім нормативам ГОСТу, систематичні публікації від киян в соціальних мережах свідчать зовсім про інший стан води.

Результатами незадовільного стану водопровідної мережі або очисних конструкцій – є неприємний запах води з-під крана, а також яскраво виражений сторонній присмак, частинки іржі або інших речовин.

І це тільки видима частина проблеми з питною водою в мегаполісах.  Біологічний і хімічний аналізи свідчать про те, що через неефективну роботу очисних споруд, часто аварійного стану труб у воді містяться цілі колонії небезпечних для здоров’я людини мікроорганізмів, бактерій і вірусів.  Тому вживання водопровідної води загрожує розвитком хвороб шлунково-кишкового тракту, а також появою алергічних реакцій.

Що робити в такому випадку?  Як забезпечити себе, свою сім’ю, трудовий колектив на роботі якісною, а, головне, здоровою питною водою?  Ви можете замовити доставку води в Києві у торгового дому «Кодацька вода».

Сьогодні це досить конкурентний, хоча і не завжди чесний, бізнес.  І перш ніж купити воду в Києві, яку використовуватимуть дорогі для вас люди, варто уважно ознайомитися з історією торгової марки, а також послугами, які пропонує та чи інша компанія.

 

Асортимент компанії “Кодацька вода”

На сьогоднішній день компанія пропонує своїм клієнтам кілька варіантів питної води.  У торговому домі ви можете замовити воду наступних категорій:

– «Артезіанська», видобута на глибині 290 метрів;

– «Спорт» – з оптимальним вмістом мінеральних солей;

– «Очищена» – підходить не тільки для вживання, але і для приготування напоїв і різноманітних страв.

 

Пункти продажу води в Києві

Для зручності клієнтів і можливості заощадити на тарі, компанія відкрила кілька пунктів продажу питної води в Києві.  Перший пункт був відкритий в 2001 році, на сьогоднішній день в столиці налічується 8 пунктів продажу в різних районах міста:

location-icon  вул. Тростянецька, 53 (Славгородська)

location-icon  вул. Лариси Руденко, 8

location-icon  просп. Героїв Сталінграда, 13

location-icon  вул. Декабристів, 9

location-icon  вул. Бориса Гмирі, 1/2

location-icon  Харьківське шоссе, 152 к.2

location-icon  Оболонський проспект, 14

location-icon  вул. Драгоманова, 5

  Всі стаціонарні пункти працюють без вихідних.

 

Акції торгового дому “Кодацька вода”

Купити бутильовану воду по Акції в Києві - Кодацька Вода

Для того, щоб познайомитися з продукцією торгової марки – компанія пропонує акцію для нових клієнтів.  За супер ціною (всього за 2 гривні) нові клієнти можуть купити два бутлі води.  При цьому варто враховувати, що клієнт повинен оплатити заставну вартість бутлів.

Акция Помпа в подарок

Ще одна акція «Помпа в подарунок» діє при купівлі трьох бутлів води об’ємом 18,9 літрів.  В якості подарунку виступає механічна помпа LilyEconom.  Заставна вартість бутлів оплачується окремо.

обслуговування ремонт кулерів у Києві

Крім продажу і доставки води по Києву – компанія здійснює сервісне обслуговування обладнання для розливу води(кулерів):

  • ремонт кулерів для води;
  • санітарна чистка обладнання;
  • заміна кранів в кулерах і інших комплектуючих;
  • тестування і діагностика кольорів;
  • внутрішня і зовнішня чистка кольорів і т.д.

Торговий дім «Кодацька вода» стоїть на сторожі здоров’я киян.  Тому, в одній компанії води можете отримати широкий спектр послуг від очищення до доставки води по Києву.  Вибираючи воду від торгового дому «Кодацька вода», ви вибираєте смачну і здорову воду, яка зберегла свою природну формулу!

 

Замовити доставку води «Кодацька» в Києві ви можете за тел.:

044-531-45-45

Приєднуйтесь до нас у соц.мережах:

     

0
Secured By miniOrange