Currently set to Index
Currently set to Follow

Стежте за нами в соц.мережах

Доставка бутильованої води в Київі – від ТД Кодацька Вода

Доставка бутильованої води в Києві

Доставка бутильованої води (Київ) – ТД Кодацька Вода

– допоможе вирішити питання забезпечення якісною і смачною водою у вас вдома або в офісі. Вода – найважливіший і найцінніший ресурс, що допомагає людському організму нормально функціонувати. Тому сьогодні вкрай важливо дотримуватися питного режиму, як на роботі, так і вдома.

Київ – один з найбільших мегаполісів країни. На жаль, якість водопровідної води не завжди відповідає параметрам безпечності та якості. Напевно, кожен стикався з ситуацією, коли в стакан з-під крана потрапляє вода, що має жовтуватий відтінок, неприємний присмак і сторонній запах. Крім цього, іноді на дні чашки можуть знаходиться піщинки, а хімічний аналіз води показує наявність шкідливих для людини патогенних мікроорганізмів, бактерій і вірусів. Саме вони найчастіше є збудниками небезпечних захворювань, причиною різноманітних алергічних реакцій, а також розладів роботи шлунково-кишкового тракту.

Для того, щоб уникнути проблем зі здоров’ям, а також насолоджуватися смаком чистої і здорової води – можна замовити доставку бутильованої води в Києві від торгового дому «Кодацька вода».
Починаючи з 2001 року, наша компанія працює для того, щоб жителі столиці та прилеглих районів могли піклуватися про своє здоров’я, вживаючи очищену та смачну воду.

Питна вода з доставкою в Києві від ТД Кодацька Вода

Чому Кодацька вода є однією з кращих в Києві?

Ми використовуємо сім етапів очищення води, яка згодом потрапляє до нашого покупця. Для цього ми закупили сучасне обладнання та іноземні комплектуючі. Така техніка дозволяє зробити технологічний процес очищення на високому рівні. Серед семи етапів особливо хочемо відзначити:

  • процес пом’якшення води і нейтралізації важких металів;
  • дехлорирування води за допомогою картриджа з активованим кокосовим вугіллям;
  • фільтрацію за допомогою американської мембрани зворотного осмосу. На цьому етапі видаляється близько 93% солей та інших хімічних сполук;
  • дезінфекцію, що здійснюється за допомогою ультрафіолетового випромінювання від спеціальних канадських ламп.Незважаючи на сім ступенів очищення, вода повністю зберігає свою корисність і природну формулу. Щотижневі дослідження складу води профільними акредитованими установами це підтверджують. В результаті вода має всі необхідні сертифікати якості та безпеки.
    Доставка бутильованої води по Києву здійснюється в полікарбонатних бутлях. Така пластикова тара безпечна для здоров’я людини і ідеально підходить для зберігання питної води.

Доставка питної води від торгового дому «Кодацька вода»

Доставка бутильованої води по Києву – це послуга, яка виявляється нашою службою доставки для вашої зручності і комфорту. Оформити замовлення на доставку можна в будь-який день тижня, включаючи вихідні та святкові дні. Також ви можете отримати доставку замовлення в день його оформлення, для цього необхідно оформити заявку на сайті або в телефонному режимі до 10:00.
Торговий дім «Кодацька вода» пропонує безкоштовну доставку бутильованої води для замовлень на суму, що перевищує суму в 300 гривень. У разі, якщо ваше замовлення буде на меншу суму, то вартість доставки в межах міста складе 50 гривень.

Наша служба доставки здійснюємо привіз питної води:

– в житлові будинки і квартири;
– в офіси, установи, на підприємства.

 

Доставка чаю, кави, одноразового посуду Київ

 

Додаткові сервіси та послуги торгового дому «Кодацька вода»

Для вашої зручності у нас працює інтернет-магазин, замовлення з якого також можуть бути доставлені до вашого будинку або в офіс. Всі товари, для полегшення пошуку, розподілені на основні групи. На сьогоднішній день в інтернет-магазині ви можете придбати:

Мінеральну воду від кращих українських та зарубіжних виробників. Це може бути столова вода або лікувально-столова.
Чай в асортименті. Для вас ми зібрали кращу чайну колекцію з чорного, зеленого, фруктового і трав’яного сортів чаю. Також у нас ви можете купити мікси чорного і зеленого чаю.
Каву. Для любителів цього ароматного напою ми підготували каву в зернах і мелену.
Одноразовий посуд. Найбільш часто у нас замовляють одноразовий посуд підприємства і офіси. Так, в інтернет-магазині торгового дому «Кодацька вода» продаються склянки (паперові та пластикові), вилки і ложки, тарілки різних діаметрів, а також мішалки для напоїв і зубочистки.
Господарські товари. Ця категорія відрізняється найбільшою різноманітністю товарів.
Тут ви знайдете миючі засоби, як для посуду, так і для сантехніки, рідке і крем-мило, серветки, освіжувачі повітря, сміттєві пакети, паперові рушники і губки.
Обладнання для розливу води. Одна з категорій товарів, яка користується великим попитом. В даному розділі ви можете підібрати для себе (в будинок або офіс) пластикові диспенсери або пристрої з кераміки, кулери з опцією підігріву і охолодження води або без, механічні або електричні помпи, а також інші матеріали.

Також наша компанія здійснює сервісне обслуговування і ремонт обладнання для розливу води (навіть того, яке було куплено не в нашому магазині). Так, наші фахівці здійснюють профілактичну санітарну обробку кулерів, для збереження смаку води і її корисних властивостей, заміну запчастин, що вийшли з ладу, тестування і діагностику обладнання.

Доставка бутильованої води (Київ) – це плюс не тільки для вашого здоров’я, але і до комфорту, який допоможе забезпечити торговий дім «Кодацька вода».

Зв’язатися з нашими менеджерами ви можете за номером телефону:
+38 (044) 531-45-45

 

Приєднуйтесь до нас у соц.мережах:

     

0
Secured By miniOrange