Стежте за нами в соц.мережах

Питна вода з доставкою в Києві від ТД Кодацька Вода

Питна вода з доставкою в Києві від ТД Кодацька Вода

— це послуга, якою останнім часом активно користуються жителі мегаполісів. Так, жителі квартир та приватних будинків вже давно скаржаться на якість водопровідної води, відзначаючи, що вона найчастіше має неприємний запах, пофарбована, містить частинки іржі та піску. Компанії та офіси також зацікавлені в покупці чистої, а головне, здорової води.

Торговий дім «Кодацька вода» вже більше 10-ти років пропонує жителям української столиці питну воду з доставкою по Києву, тим самим піклуючись про здоров’я кожної людини.

Щоденне вживання достатньої кількості чистої питної води є одним з ключових чинників здоров’я людського організму. Крім того, їжа та напої, приготовані на артезіанській воді, яка зберегла природну структуру, відрізняються чистим смаком.

 

Наша вода добувається з глибоких свердловин, тому є артезіанською. Крім того, що вона видобувається в екологічно чистих регіонах, ми створили унікальну систему очищення у сім етапів:

– очищення води механічним способом від частинок іржі та піску;

– усунення важких металів, які містяться навіть у незначній кількості. На цьому етапі з хімічного складу води усувається ртуть, свинець, кобальт, мідь й т.д.

– за допомогою картриджів, наповнених активованим вугіллям, з води усуваються шкідливі частинки хлору, а також усілякі пестициди та продукти нафтопереробки, які досить часто міститися у ґрунті.

– додаткове механічне очищення спеціальним фільтром картриджа на 1 мікрон;

– мембранна фільтрація забезпечує зменшення кількості солей (до 93%);

– знезараження води за допомогою озонування;

– дезінфекція рідини за допомогою ультрафіолету.

 

В результаті, кожен наш покупець отримує чисту водичку, яка абсолютно придатна для вживання навіть немовлятами. Якість води систематично перевіряється. За результатами перевірок видаються сертифікати, що свідчать про високу якість та повну безпеку води.

Однією з переваг покупки питної води є своєчасна доставка без затримок та запізнень. Співробітники Торгового дому «Кодацька вода» щодня доставляють замовлення по Києву без вихідних та святкових днів. Крім того, у нас ви можете отримати доставку в день оформлення замовлення. Для цього необхідно зателефонувати нам або оформити замовлення на сайті до 10:00.

Аби вам було зручно набирати та пити воду, рекомендуємо купити спеціальне обладнання: механічні або електричні помпи, кулери з нагріванням води (ідеальний варіант для офісів) або без нагріву. Ми працюємо не лише з продажем устаткування, але і з його сервісним та ремонтним обслуговуванням. Також ви можете придбати супутні товари: одноразові стакани, чай, цукор, кава і т.д.

 

Питна вода з доставкою у Києві — це ваша можливість зробити гарну інвестицію до власного здоров’я.

Замовлення приймаються за телефоном:

044-531-45-45

Приєднуйтесь до нас у соц.мережах:

     

0
Secured By miniOrange