Currently set to Index
Currently set to Follow

Стежте за нами в соц.мережах

Придбати кулер для води Київ за вигідною ціною

Придбати кулер для води Київ за вигідною ціною

Придбати кулер для води Київ за вигідною ціною

–  пропонує Торговий дім «Кодацька вода». Таке важливе й потрібне пристосування наразі — не дивина. Особливою популярністю водяні кулери користуються в офісних приміщеннях. Такий невеликий, але функціональний прилад допомагає створити комфортні умови для роботи співробітників.

Щоденне та систематичне вживання питної води стало доброю звичкою багатьох українців. Тому рано чи пізно перед кожною компанією постає питання про покупку кулера для води й укладення договору на доставку води.

У магазині Торгового дому «Кодацька вода» ви можете знайти різноманітні види та моделі сучасних кольорів.

  1. Підлогові апарати є досить громіздкими пристроями, із невеликою вбудованою шафою, де можна зберігати склянки та інше обладнання для пиття. Такі кулери розраховані на велику кількість людей та ідеально підходять для підприємств. В середньому, підлоговий пристрій може охолодити близько двох літрів води за годину, а нагріти — чотири. Деякі моделі кулерів можуть газувати воду, інші мають табло, де вказана температура нагріву або охолодження рідини, а треті мають навіть підсвічування. Кількість додаткових опцій впливає на вартість пристрою. Дорожчі моделі навіть можуть бути оснащеними вбудованими холодильниками. Таким чином, можна значно знизити витрати на електроенергію через те, що співробітникам не буде потреби постійно кип’ятити чайник і т.д.
  2. Настільні кулери — компактний варіант для невеликих приміщень, що полегшить процес набирання води в стакан. З такими пристроями більше не буде жодної потреби раз по раз піднімати важкі бутлі з водою. Основна відмінність даних моделей — це відсутність шафки й, відповідно місце розташування. Безшумна робота завдяки електронній системі охолодження, а не компресорній, як більшість підлогових. Усі інші додаткові опції також притаманні настільним моделям водяних кулерів.

Варто відзначити, що останнім часом кулери купують не лише для офісів та установ, а й до будинку, квартири. Він полегшує процес пиття дітям, підліткам, людям похилого віку.

Купити водяний кулер для води (Київ) не складе жодних труднощів. У нас на сайті ви знайдете різноманітні моделі, починаючи від кращих українських та європейських виробників. Крім кольорів в нашому каталозі представлені супутні матеріали, такі як кільця для диспенсерів, краники та інші необхідні атрибути.

Торговий дім «Кодацька вода» займається не лише продажем, а й сервісним, ремонтним обслуговуванням устаткування. Для того, аби вода зберігала свої корисні властивості й тішила вас приємним смаком, слід систематично проводити санітарне очищення кольорів та бутлів.

Разом з кулерами ви можете замовити у нас безкоштовну доставку води в межах міста Київ. Пити смачну та здорову воду стає так просто разом з Торговим домом «Кодацька вода».

 

Замовлення приймаються за телефоном:

044-531-45-45

Приєднуйтесь до нас у соц.мережах:

     

 

0
Secured By miniOrange