Стежте за нами в соц.мережах

Замовлення води до офісу у Києві – Кодацька Вода

Замовлення води до офісу у Києві - Кодацька Вода

Замовлення води до офісу у Києві – Кодацька Вода

— це прояв турботи керівництва про здоров’я, гарний настрій та самопочуття своїх співробітників й колег.

Концепція ведення здорового способу життя все активніше проникає до всіх верств українського населення. Однак рідко хто замислюється над якістю рідини, яку ми п’ємо і на якій готуємо їжу з різноманітними напоями. З кожним днем ​​все більша кількість жителів української столиці усвідомлює, що водопровідна вода придатна лише для побутових цілей. Вкрай важливо пити якісну та здорову питну воду. Інакше виникають не лише алергічні реакції, але і більш серйозні проблеми з травним трактом, нирками, шкірою й т.д.

Як же вирішити проблему з постачанням питної води до офісів Києва? Звернутися до компанії «Торговий дім« Кодацька вода »! Вже давно не секрет, що близько 70-80% компаній в розвинених країнах світу замовляє воду в фірмах, які спеціалізуються на видобутку, транспортуванні й доставці води. І хоча дані послуги в Україні знаходяться на етапі зародження, попит на питну воду до офісів Києва зростає з кожним днем.

Переваги замовлення води до офісів Києва:

  1. Економія часу. Вам не потрібно возитися з фільтрами, а також самостійно займатися закупівлею великих обсягів води. Торговий дім «Кодацька вода» допоможе розрахувати вам необхідний обсяг та доставить його за потрібною адресою в обумовлений час.
  2. Гарантований рівень якості та безпеки продукту. Наша вода добувається з глибоких свердловин, проходить багато рівнів очищення, зберігається відповідно до санітарних вимог, транспортується в безпечній полікарбонатній тарі. Щотижня ми проводимо ряд спеціальних тестів, які підтверджують відмінну якість води.
  3. Можливість купити спеціальне обладнання для розливу води, а надалі ремонт та сервісне обслуговування. Настільні й підлогові кулери з функцією нагріву води дозволяють заощадити витрати на електроенергію — вашим співробітникам не доведеться постійно кип’ятити чайник, аби заварити собі чай або каву. Варто врахувати, що наша вода не змінює смак напоїв.
  4. Можливість налагодити власний автоматичний графік доставки води.
  5. Процес оформлення замовлення в Торговому домі «Кодацька вода» займає лише кілька хвилин — проста форма на сайті або ж дзвінок нашим менеджерам.

У разі, якщо ви хочете отримати своє замовлення в день його оформлення, він має бути оформленим до 10:00. Також наша компанія пропонує безкоштовну доставку води в межах міста.

Наша вода видобувається зі свердловин великої глибини, завдяки чому відрізняється зміненою природною структурою води. Крім цього, ми виробляємо спеціальне очищення у сім етапів, а також знезараження води озоном та ультрафіолетом. Розлив води здійснюється на висококласному й сучасному обладнанні, а доставка здійснюється в безпечних полікарбонатних бутлях.

Замовлення приймаються за телефоном:

044-531-45-45

Приєднуйтесь до нас у соц.мережах:

     

0
Secured By miniOrange