Стежте за нами в соц.мережах

Доставка води у Києві від – Торговіий Дім Кодацька Вода

Доставка води у Києві

Доставка води у Києві допоможе вирішити вам проблему з питною водою у вашому будинку або офісі. В середньому, дорослій людині необхідно випивати близько 2-2,5 літрів води на день для нормальної підтримки здоров’я. У такому випадку, усі органи й системи будуть правильно функціонувати.

 

Однак ситуація така, що багато хто не випиває свою норму через те, що вживають неякісну водопровідну воду, яка не завжди має приємний запах, колір та смак. Система водопостачання Києва вже давно застаріла, хоча наразі проводяться деякі ремонтні роботи.

 

Саме тому, аби кожного дня пити смачну та здорову воду, ми рекомендуємо замовляти її у компаній, які займаються видобутком та доставкою води. Висока конкуренція в цій сфері є свідчення того, що послуга доставки води в Києві має попит. Наша компанія Торговий дім «Кодацька вода» працює в даній сфері з 2001 року. За більш ніж за 19 років ефективної роботи ми відкрили 8 точок продажів води в Києві, а також зробили власний автопарк, аби Ваші замовлення були доставлені у найкоротші терміни.

 

Наразі, для замовлення доступний наступний асортимент цілющої рідини:

– «Артезіанська» – вода добувається в заповідній зоні Феофанія. Глибина свердловини становить 290 метрів.

– «Преміум» – дана рідина видобувається з 310-ти метрової свердловини. Така глибина належить до юрського горизонту та дозволяє зберегти максимально природну фізичну й хімічну формулу води.

– «Спорт» – вода зі зниженим солевмістом;

– «Очищена» – кілька рівнів очищення, озонування та ультрафіолетова дезінфекція води роблять її повністю придатною для здоров’я. Така рідина відрізняється необхідним вмістом корисних речовин, а також повним збереженням смаку.

 

Не залежно від обраного вами варіанту, ви можете бути впевнені, що ми доставимо вам воду, яка повністю відповідає високим європейським стандартам якості, що підтверджується численними перевірками та аналізами.

 

Доставка води у Києві допоможе вам не лише зберегти здоров’я вашої сім’ї, але і ваших колег. Ми пропонуємо доставку води не тільки до будинку, але і до офісу, на підприємства. Наші досвідчені та кваліфіковані менеджери допоможуть розрахувати необхідну кількість рідини в залежності від кількості співробітників або членів сім’ї.

 

Крім того, у нашому інтернет-магазині ви можете замовити спеціальне обладнання для подачі води (механічні помпи, електричні помпи, кулери з функцією підігріву води та без неї, спеціальні підставки й т.д.), а також різноманітні супутні товари (чай, цукор, кава, одноразовий посуд і т.д.). Доставка даних товарів буде безкоштовною при замовленні води у торговому домі «Кодацька вода».

 

Одним з переваг нашої компанії є доставка води без вихідних та святкових днів. З нами ви можете бути впевнені, що замовлення приїде до вас у заздалегідь обумовлений термін.

Замовлення приймаються за телефоном:

044-531-45-45

Приєднуйтесь до нас у соц.мережах:

     

0
Secured By miniOrange