Стежте за нами в соц.мережах

Придбати бутильовану воду у Києві від ТД Кодацька Вода

Придбати бутильовану воду у Києві від ТД Кодацька Вода

Придбати бутильовану воду у Києві від ТД Кодацька Вода

 – це можливість пити смачну та здорову воду кожного дня.

 

Не секрет, що якість водопровідної води у мегаполісах є далекою від тої, що можна вживати для пиття. Крім того, що колір та запах води не відповідають дійсності та нормам, численні аналізи показують вміст частинок іржі, піщинок.

Деякі люди віддають перевагу кип’ятіння такої води, інші використовують талу воду. Проте, які б маніпуляції з рідиною не проводилися, її якість від цього не поліпшується. Саме тому більшість киян та жителів регіону замислюються над пошуком альтернатив. Наразі, найпоширеніший та найпростіший варіант забезпечити себе, свою сім’ю та трудовий колектив в офісі — це покупка бутильованої води. Багато хто купує її в супермаркетах, несучи важкі плюшки додому.

 

Торговий дім «Кодацька вода» пропонує придбати бутильовану воду у Києві з доставкою. Ми доставляємо свіжу воду в полікарбонатній тарі вже понад 20 років. Такий матеріал є повністю безпечним для здоров’я людини, оскільки не виділяє жодних шкідливих часток до рідини.

 

Чому варто віддати перевагу бутильованій воді від ТД «Кодацька вода»?

  1. Наша вода не має жодних присмаків, відтінків смаку і т.д.
  2. Ми видобуваємо її на великій глибині, тому вона називається артезіанською.
  3. Наша компанія має сучасне закордонне обладнання, що дозволяє провести очищення в сім етапів від частинок піску, важких металів, зайвої кількості солей, т.д.
  4. Ми озонуючи воду, додатково знезаражуємо й дезінфікуємо її за допомогою ультрафіолету.
  5. Наша компанія щотижня проводить ряд фізико-хімічних досліджень на предмет відповідності українським та світовим стандартам.

Важливим фактором збереження корисних властивостей та смаку води є дотримання правильних умов зберігання. Саме так, тару в якій знаходилася рідина, необхідно систематично піддавати спеціальній санітарній обробці. Те ж саме слід робити й з кулерами. Варто уважно ставитися до термінів зберігання бутлів та їх герметичності.

Крім того, що в торговому домі «Кодацька вода» ви маєте можливість придбати бутильовану воду у Києві, ви також можете замовити й сервісне обслуговування Вашої техніки. Наприклад, тестування обладнання, заміна крана кулера та інших деталей, ремонт помп, санітарна чистка кольорів всередині та зовні й т.д. Також ви можете придбати у нас необхідне обладнання для подачі води в будинку або офісі.

Однією з наших переваг є робота сім днів на тиждень — незалежно від того, святкові або вихідні це дні. Якщо ви маєте бажання отримати своє замовлення в день його оформлення, то вам варто зв’язатися з нами до 10:00.

Пам’ятайте, що вживання води є щоденною процедурою, необхідною для підтримки гарного здоров’я та чудового настрою. Саме тому придбати бутильовану воду у Києві з доставкою — це те, що ви можете зробити, не відкладаючи на безвік.

 

Замовлення приймаються за телефоном:

044-531-45-45

Приєднуйтесь до нас у соц.мережах:

     

0
Secured By miniOrange