Стежте за нами в соц.мережах

Бутильована вода для кулера Київ від ТД Кодацька Вода

Бутильована вода для кулера Київ від ТД Кодацька Вода

Бутильована вода для кулера Київ від ТД Кодацька Вода

– це спеціальні полікарбонатні бутлі, заповнені смачною та корисною водою, яку пропонує Торговий дім “Кодацька Вода”.

У нас представлені різні види води в місткостях об’ємом 18,9 літри для установки на обладнання подачі води.

Так, ви маєте можливість придбати “Очищену воду”, “Преміум”, “Спорт” та “Артезіанську”. Кожен з даних видів оптимально підходить для щоденного вживання, а також для приготування напоїв в офісі (чай, кава). Вода буде відрізнятися лише глибиною свердловини, з якої видобувається, а також специфікою очищення. Так, “Артезіанська” вода видобувається на глибині 290 м, “Преміум” – має еталонний смак та видобувається на глибині 310 м, вода “Спорт” відрізняється зниженим вмістом солей і т.д.

Абсолютно кожен з видів води має власний сертифікат якості, а також проходить щотижневі перевірки на відповідність нормам безпеки.

До основних переваг подачі води з кулера можна віднести:

– зручність та комфорт. Досить натиснути кнопку або важіль — і склянка чистої води у вас в руках. Вам не потрібно піднімати важких місткостей, аби попити води.

– доступна вартість як води, так і обладнання. Таким чином, підприємство може значно скоротити свої корпоративні витрати за допомогою кулерів.

– простота догляду. Кілька разів на рік необхідно здійснювати санітарну обробку пристроїв для збереження природного смаку води, аби уникнути розвитку патогенних мікроорганізмів, які можуть утворитися й накопичуватися на деяких елементах кулера.

– універсальність. Вода з кулера, в залежності від його модифікації, може нагріватися або охолоджуватися. Влітку ви завжди зможете втамувати спрагу склянкою холодної води, а взимку зігрітися чашкою чаю або кави.

Бутильована вода для кулерів замовляється у нас як для офісів, так і для будинків, квартир. Цей простий пристрій вирішує безліч проблем з питною водою, яка потрібна організму для його нормального функціонування.

Торговий дім “Кодацька вода” поставляє бутильовану воду для кулера в великих полікарбонатних місткостях, які не виділяють шкідливі речовини до самої рідини, а також є абсолютно безпечними для здоров’я людини.

Однією зі складностей, з якою зустрічаються ті, хто хоче замовити бутильовану воду для кулера (Київ) є її транспортування, підйом на поверх. Наша компанія надає усі ці послуги безкоштовно для тих, хто проживає та працює в межах міста Київ. Наша кур’єрська доставка — це якісний сервіс, який доставляє бутильовану воду в заздалегідь обумовлений з замовником термін. У нас ви можете налаштувати автоматичне замовлення з доставкою раз в тиждень або раз на місяць (в залежності від потреб вашої організації або сім’ї).

Пити здорову та смачну воду корисно разом з Торговим домом «Кодацька вода»!

 

Замовлення приймаються за телефоном:

044-531-45-45

 

Приєднуйтесь до нас у соц.мережах:

     

0
Secured By miniOrange