Стежте за нами в соц.мережах

Купити бутильовану воду у Києві – ТД Кодацька Вода

Купити бутильовану воду у Києві

Купити бутильовану воду у Києві

— акція для тих, хто хоче познайомитися не лише з очищеною та смачною питною водою, але і з Торговим домом «Кодацька вода».

Ми знаходимося на українському ринку видобутку та доставки води вже понад 19 років. За цей час відкрилося вісім пунктів води у різних районах Києва, а також з’явився власний автопарк для швидкої та своєчасної доставки води нашим замовникам. Наші заслуги були відзначені різноманітними нагородами, грамотами та сертифікатами.

Але головна наша перевага — здорова вода, яка після семи ступенів очищення зберігає свою природну структуру. Для того, аби наші клієнти могли заповнювати щоденну норму питної води, ми намагаємося зробити все можливе зі свого боку, для забезпечення безпечною рідиною, повністю придатною для пиття.

Купити бутильовану воду у нас можна у великих полікарбонатних бутлях, які не несуть жодної шкоди воді та здоров’ю людини, позаяк не виділяють шкідливих речовин до рідини.

Питна вода від Торгового дому «Кодацька вода» двічі проходить етап механічного очищення, де усуваються дрібні частинки іржі та піску. Обов’язковою умовою очищення є видалення важких металів за допомогою сорбції. Зайві сполуки хлору та інші шкідливі хімічні сполуки нейтралізуються завдяки фільтруванню картриджам з активованим вугіллям. Спеціальна мембрана американського виробництва допомагає усунути до 93% солей, тому наша вода не утворює накипу на чайниках та іншому посуді, а також не залишає осад та наліт. Останні два етапи — це знезараження води за допомогою озонування та дезінфекції за допомогою ультрафіолетових канадських ламп.

Таким чином, ви купуєте абсолютно чисту й здорову воду, якість та безпека якої підтверджені спеціальними санітарними сертифікатами та висновками.

Торговий дім «Кодацька вода» любить своїх клієнтів та постійно готує цікаві, вигідні акції та пропозиції. Так, акція є як для нових, так і для постійних клієнтів. Новим клієнтам ми пропонуємо вигідну пропозицію — покупка перших двох бутлів всього за 2 гривні (варто враховувати, що окремо доведеться заплатити заставну вартість за полікарбонатну тару). Так, ви зможете спробувати на смак нашу воду за невеликі гроші та переконатися в тих перевагах, про які ми вам розповідаємо.

Ще одна акція полягає у можливості отримати два бутлі питної води безкоштовно, якщо буде зроблено замовлення по вашій рекомендації. Ще однією цікавою пропозицією є можливість отримати механічну помпу в подарунок за умови одноразової покупки трьох бутлів води в Торговому домі «Кодацька вода».

Також ми гарантуємо безкоштовну доставку ваших замовлень в межах міста Київ. Наша кур’єрська служба працює без вихідних та святкових днів. Тому вода буде доставлена ​​вчасно.

Замовлення приймаються за телефоном:

044-531-45-45

 

Приєднуйтесь до нас у соц.мережах:

     

0
Secured By miniOrange