Стежте за нами в соц.мережах

Купити бутильовану воду по Акції в Києві – Кодацька Вода

Купити бутильовану воду по Акції в Києві

Купити бутильовану воду «Акція 2 бутлі за 2 грн.»

для нових клієнтів — це акція, яка дозволить вам познайомитися з якістю нашої води, сервісом та Торговим домом «Кодацька вода» в цілому.

Ця акція триває вже більше 7-ми років у нашій компанії. Ми з задоволенням готові значно знизити ціну для того, аби кожна людина могла стати нашим клієнтом.

Пити якісну та здорову воду наразі просто необхідно. Вода бере участь у багатьох життєво важливих процесах функціонування організму. За її допомогою регулюється температурний режим тіла, обмін речовин, вода також впливає на роботу мозку, допомагаючи шкірі мати більш здоровий вигляд, надаючи їй еластичність та пружність. Як би банально це не звучало, проте вода піднімає настрій. Згадайте ваш настрій, коли ви відчуваєте спрагу. А стакан води миттєво дарує легкість.

На жаль, ситуація з центральним водопостачанням у Києві є сумною: незадовільний стан труб, по яких подається вода, міська очисна система вимагає більш інноваційних технологій. Саме тому пити водопровідну воду з-під крана може бути небезпечним. Систематичне вживання неочищеної рідини загрожує шлунково-кишковими розладами, алергічними та шкірними захворюваннями. До того ж, напевно, кожен стикався з мало приємним запахом та присмаком води.

Ми хочемо подбати про ваше здоров’я та пропонуємо купити бутильовану воду «Акція 2 бутлі за 2 грн.» новим клієнтам. Окремо доведеться оплатити заставну вартість полікарбонатної тари, яку за умовами даної акції неможливо обміняти на інші, старі бутлі.

Своїм клієнтам ми пропонуємо очищену воду, яку добуваємо на глибині 290-310 метрів. Сама по собі ця вода вже є досить чистою. Однак, для повної безпеки, відповідності міжнародним стандартам якості та безпеки питної води ми здійснюємо очищення у сім етапів та дезінфекцію води.

Для цього Торговий дім «Кодацька вода» використовує сучасне обладнання та матеріали. Так, для зниження відсотку солей використовується американська мембрана DOW FILMTEC, а картридж Big Blue 20 с допомагає усунути частинки піску та іржі розміром 1 мікрон. Канадські лампи Sterilight знезаражують та дезінфікують воду, вбиваючи патогенні бактерії та мікроорганізми завдяки ультрафіолетовому випромінюванню.

Після даних маніпуляцій вода відправляється на аналіз, результат якого підтверджує, що вода не лише придатна для щоденного пиття, але і повністю зберегла природну структуру та корисні властивості.

Нехай вживання чистої, смачної, здорової води стане для вас ще однією корисною звичкою на шляху до відмінного здоров’я.

Для того, щоб купити бутильовану воду «Акція 2 бутлі за 2 грн.» новим клієнтам слід зв’язатися з нами через форму замовлення на сайті або за наступним номером телефону:

044-531-45-45

Приєднуйтесь до нас у соц.мережах:

     

0
Secured By miniOrange